reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Hej dziewczyny - czy ja również mogę się przyłączyć? :)

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam :)

Pisze do Was z prosba o porade. Staramy się z męzem o dziecko od 8 miesiecy. Robie testy owu. W tym miesiacu pozytywny owu wyszedl mi 6 w niedziele. Przytulalismy sie w sob, nd i wtorek ;) Dzis zrobilam test owu. i nadal jest on pozytywny i to mnie zastanowilo, bo zazwyczaj mialam testy pozytywne 2 dni, a pozniej juz 2 kreske znacznie bledsza. Przedwczoraj natomiast dostalam goraczki 37,9 i drgawek, bylo mi okropie zimno. Do dzis codziennie mam 38 stopni przy czym normalna temperatura mojego ciala to 37 stopni. Bylam u lekarza, ktory nie stwierdzil grypy, przeziebienia... czy jest mozliwa ciaza? Ciagle boli mnie brzuch, nie mam pojecia co o tym myslec... wydaje mi sie, ze to za wczesnie bym miala jakiekolwiek objawy. Ale moze ktoras z Was miala podobnie? :)
 
kruszka- niestety wczoraj dostałam miesiączkę :zawstydzona/y:. no nic mam nadzieję że w tym cyklu się uda..
No nic ale uczę się na błędach i wiem ,ze już nigdy nie zrobie testu owu po owulacji bo już naprawdę myślałam ,że pokazał mi ciążę :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kamii - tak mi przykro!!! Jestem z Tobą cały czas, bo za parę dni będę robić test ciążowy, więc jedziemy na tym samym wózku. Szkoda, że dostałaś @, bo wielu dziewczynom test owulacyjny pokazywał ciążę i miałam nadzieję, że w twoim przypadku też tak będzie. Będę trzymała kciuki za kolejny cykl i kolejne podejście.
 
Djazzpora - wydaje mi się, że zbyt szybko masz objawy, ale może to być zagnieżdżenie zarodka w macicy. Podobno zarodek zagnieżdża się w macicy po ok 7 dniach od owulacji, ale literatura podaje, że może to być od 4 do nawet 12 dni po owulce, więc u Ciebie może być po 5 dniach, bo bardzo prawdopodobne, że w owulację doszło do zapłodnienia. Odezwij się jak się wyjaśni! Trzymam kciuki, oby się udało!!!
 
tasha31 - dziekuje za odpowiedź. Właśnie temperatura mi spadła do 37 stopni i mam jakieś beżowe plamienie, a test owulacyjny nadal pozytywny. Już się całkiem w tym pogubiłam. Może to owulacja? No nic, dam znać jak coś się wyjaśni :)
 
Djazzpora - plamienie może występować podczas zagnieżdżania zarodka, podobno to częste zjawisko, plamy są jasnego koloru, jasnoróżowe lub beżowe, więc może to to!!!:-)
 
kruszka- niestety wczoraj dostałam miesiączkę :zawstydzona/y:. no nic mam nadzieję że w tym cyklu się uda..
No nic ale uczę się na błędach i wiem ,ze już nigdy nie zrobie testu owu po owulacji bo już naprawdę myślałam ,że pokazał mi ciążę :-(
Kamii szkoda... Może rzeczywiście nie ma co na to patrzeć. Nie każdy ma takie szczeście jak nasze poprzedniczki:-). Mnie nadal wychodzą pozytywne. Ale sięganęłam po moej badania z września i zobaczyłam tak wynik LH- jest za wysoki, a przy PCO może się tak zdarzyć. Więc w mojej sytuacji chyba testy owu w ogóle się nie sprawdzają. Trudno :-) Muszę sobie radzić z pomocą "Góry":-)
Powodzenia Kamii w najbliższym cyklu:-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
hej. mam pytanie może wy mi pomożecie. mam troche nieregularne miesiączki przez odstawione dosyć niedawno tabletki anty i do tego mam endometrioze. jesteśmy z mężem na samym początku starania się o maluszka. chciałam wspomóc nasze próby testami owulacyjnymi ale tylno się zdołowałam. w (mniej więcej) czasie owu robiłam je i nic mi nie wyszło. i nie wiem czy iść od razu do lekarza czy czekać na nastepny cykl (może 2).... przyznam że strasznie się wystraszyłam, zwłaszcza że artykuły na temat endo tez nie podnoszą na duchu.
czy testy na mocz (kupione w aptece) są skuteczne? czy lepiej od razu zainwestować w taki wielokrotnego użytku (np. afrodyta)?
 
Do góry