reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

witaj anulab25
przychylam się do zdania koleżanek - 5 lat to bardzo długo... moim zdaniem organizm może dochodzić do siebie nawet 6-8 m-cy... ja odstawiłam tabsy po 3,5 roku i cykle nieregularne miałam kilka m-cy... a w ciąże zaszłam po jakimś roku...
Niestety przez tabletki nasz organizm rozleniwia się. Nie martw się. Obserwuj swoje ciało... poczekaj troszkę i zobaczysz, że powinno wszystko wrócić do normy.

powodzenia
 
reklama
witaj.ja bym sie za bardzo nie martwiła na razie na twoim miejscu,kilka miesięcy temu miałam bardzo podobną sytuację i to tez w uk.po odstawieniu tabletek zaczęłam robić testy i wszystkie były negatywne,a po 3 miesiącach okazało się że jednak jestem w ciąży mimo negatywnych testów owulacyjnych,na pierwszej wizycie nawet lekarz w uk nie potwierdził ciązy bo miałam plamienie co on wzął z okres a po usg okazało sie że jednak ciąża:).tabletki niestety wiele zmieniają bo przy pierwszej ciązy nie miałam żadnych problemów a przy drugiej jest już inaczej bo po odstawieniu tabletek organizm jest rozregulowany a negatywne testy nie przesądzają,mi nawet nie wszystkie testy ciązowe porwierziły ciąże,wiec życzę powodzenia w starankach:)
 
kochana powiem tak ja poroniłam 3 razy i mam synka 4 ciąże donosiłam do końca starania też nie były łatwe, no a te utraty koszmar załamania psychiczne, przestań jakieś testy owul. kupować i stresować się korzystaj z przyjemności seksu, a niebawem w ciągu trzech miesięcy pojawią ci się dwie kreseczki, tylko nie myśl o zajściu w ciąże , myśl o codzienności no i jak pisałam korzystaj z przyjemności seksu. Napewno każda mama to potwierdzi która robiła różne testy itp i stresowała czekając co miesiąc na te dwie kreski, i poddała się a w tym czasie akurat zaszła w ciąże. Nawet podstawowe pytanie: Dlaczego te co nie chcą mieć dzieci zachodzą w ciąże? ONE O TYM NIE MYŚLĄ !
 
Też nie robiłabym testów - wiadomo pomocne są,ale to też stres że nie wychodzą. Wiele dziewczyn pisze że nie ma co im wierzyć.
U mnie w poprzednim cyklu wyszedł test pozytywny a po badaniu progesteronu w 25dc okazało się że owulacji nie było niestety.
 
OLGA185 dziekuje ze post :) moze jakbym byla w Polsce to tak bym sie nie martwila,ale wiesz jaka w UK sluzba zdrowia jest beznadziejna :( ale na to juz nie mamy wplywu. Tutaj dopiero w 3 miesiacu robia Ci pierwszy scan a wczesniej nic. tylko badanie krwi, daja ci ulotki i to tyle, znam to z opowiesci kolezanek. chyba odpuszcze sobie te testy,bo przez to tylko jeszcze bardziej sie denerwuje i to zapewne nie pomaga :)
 
Andzelika 1989 jaki swiat jest nie sprawiedliwy-tak jak mowisz,te kobiety ktore nie chca dzieci zachodza w ciaze a te ktore tak bardzo dzidziusia pragna maja z tym problemy :( czy ten swiat musi byc taki skomplikowany :(
 
Bardzo smutno mi Andzelika 1989 ze tyle razy musialas przez ten koszmar przechodzic :((( nawet nie potrafie i nie chce sobie wyobrazic co wtedy czulas :( ale najwazniejsze ze masz swoje pociechy :) postaram sie troszke odpuscic starania i zobaczymy co z tego bedzie :)))
 
Bietka 84 wiem ze 5 lat to jest bardzo dlugo i to mnie wlasnie martwi :( ale liczylam na to ze szybko sie uda a tym bardziej ze slyszalam iz po odstawieniu tabsow moga byc wieksze szanse i moze niepotrzebnie na to sie nastawilam. Wiem ze najlepiej czekac az wszystko sie ureguluje ale latwe to nie jest. No coz-trzeba byc twarda,bo Czego w koncu my kobitki nie zrobimy zeby miec te upragnione malenstwo :):)
 
reklama
anulab25,nie stresuj sie az tak bardzo opowieści o uk sa trohę przesadzone,ja pierwsza ciążę praktycznie całą przechodziłam w uk rodziłam w polsce bo dostałam zgode z nhs na to i z drugą jest to samo.jeżeli znasz trochę język to wszystko załatwisz ja scan miałam juz w 10 tygodniu przy 1wszej ciąży a przy drugiej gdy zaczęłam się żle czuć z łzami w oczach bo plamiłam zaraz w szpitalu scan badania i naprawde wszystko było ok wieć myslę ze z pozytywnym nastawieniem o wiele lepiej sie żyje i mniej stresów a moje wspomnienia nie sa złe po prostu jest tam inaczej,ale nastaw się pozytywnie i korzystaj z seksu a jak juz sie uda to myśl pozytywnie i bedzie dobrze,trzymam kciuki i powodzenia
 
Do góry