reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Kamii - koniecznie podziel się z nami nowiną po wizycie u gina, moooocno trzymam kciukasy, żeby w środku była mała fasolka:-)
Mmysia - kiedy najwcześniej można zrobić badanie beta hcg z krwi??? owulkę miałam 3 listopada w czwartek, więc tak sobie myślę, że po ok 10 dniach coś już chyba wyjdzie, nie??? I dziękuję serdecznie za słowa otuchy, że z tego może być dziewczynka!!!
 
reklama
Kamii - Ty już masz 1 dziewczynkę, zdradź mi kochana, kiedy się w nią wstrzeliłaś, na ile dni przed owulką??? pamiętasz??? napisz, proszę ,jeśli pamiętasz, bo też chcę córeńkę, do pary dla synusia, którego już mam:-)
 
tasha-nie odpowiem ci na to pytanko bo staraliśmy się co 2 dzień .nie planowałam dziewczynki :) po prostu kierowałam się zasadną "co ma być to będzie" i trafiła się Nadia:)
mmysiaa-jakie testy miałaś?ja mam lh test czułość 40.
a no właśnie jakiej czułości testy wam pokazały ciąże(mówię o owulacyjnych )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tasha moj gin mowil mi tak: bata hcg zaczyna sie wytwarzac 3 dni od zagniezdzenia a do zagniezdzenia dochodzi od 7-12 dni po zapłodnieniu...u mnie to bylo 9 dni po 1 pozytywnym tescie owulacyjnym to byl piatek a w pon wyszedl mi juz test ciazowy...nie ma w organizmie bety hcg przed zagniezdzeniem...ja zagniezdzanie czulam podobnie jak owulke klucie jajnika...moze nawet mocniej i czesciej ale z przerwami..caly dzien..wtedy spadla mi tep do 36,4 a po 3 dnia wzrosla do 37.
Kami testy robilam 3 roznych firm..ale nie powiem ci czulosc jaka mialy a ciazowe mialam kupione na allegro te ultra czule ACON i on mi wyszedl 3 dni po zagniezdzeniu czyli 12 dni po 1 pozytywnym tescie owu.
 
zrobiłam test ciązwy - negatywny :zawstydzona/y: nawet nie mam szans sobie wkręcić drugiej słabej bo to pole jest całe różowe i nie chce sie odbarwić ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kamii - głowa do góry!!!, może jutro lub pojutrze wyjdzie test pozytywnie, z tego co wiem, to poziom hcg rośnie bardzo szybko z dnia na dzień, czasem bywa tak, że jednego dnia test jest negatywny a następnego już pozytywny, więc zrób jeszcze raz i dokąd nie dostaniesz @ musisz mieć nadzieję i być dobrej myśli.
A którego dnia cyklu było przytulanko?
 
Witajcie
Ja też jestem przykładem dzialania testów owu - w ostatnim szczęśliwym cyklu testy pozytywne wychodziły mi przez 6 dni (co wczesniej sie nie zdażało) potem były lżejsze ale kreska była przez cały czas widoczna.
Okazało sie potem że jestem w ciązy :-) Także coś w tych testach jest
I owulka zawsze mi wychodziła na drugi dzień po pozytywnym teście owu (dwie tłuste krechy)
 
reklama
miesiączki jeszcze nie dostałam ,ale tak w sumie to tamten cykl był pierwszym z luteiną i po odstawieniu dostałam po 5 dniach więc może teraz dostane np.po 7 bo nie wiem czy to jest reguła ...
 
Do góry