reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? przygarniecie mnie?
Przede wszystkim MEGA GRATULACJE dla wszystkich szczęśliwych posiadaczek fasolek w brzuszkach!!! Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę!!!
Też staram się o dzidzię. Przytulałam się z mężusiem 4 dni przed owulką. Jak myślicie, uda się???
Robiłam testy owulacyjne i wczoraj miałam 3 raz z rzędu pozytywny wynik. W środę pozytyw zapowiadał owulkę, w czwartek była owulka, w piątek 3 pozytywny wynik. Może coś z tego być??? Mieć nadzieję??? Trzymajcie się cieplutko, dbajcie o siebie i małe fasolinki i napiszcie do mnie kilka słów, bo chyba zwariuję!!!
 
reklama
witaj:)pewnie ze cie przygarniemy:):*
napisz ktory masz dzien cyklu? i w ktorym dni wyszedl pierwszy test...zawszejest szansa...ja z moja Rózią zaszlam 5 dni przed owulacja...teraz prawdopodobnie 3:)
 
Dzięki mmysiaa :)))))- już nie mogę się doczekać wizyty. Chciałabym się umówić na 16.11 - mój lekarz przyjmuje tylko środy i piątki. Jeszcze w to nie wierzę - cały czas oglądam test i sprawdzam czy ta druga kreska jest. Trochę boli mnie brzuch ale czytałam że tak czasem jest na początku - żeby tylko wszystko było ok.

Tasha - trzymam kciuki uda Ci się :) musisz wierzyć że się uda i nie rób za szybko testu ciążowego bo będziesz niepotrzebnie rozpaczać ja jeden zrobiłam szybko - nie pokazała się żadna kreska, kolejny zrobiłam w 26 dc i tez mi nic wyszło a dziś 48 h od poprzedniego testu wyszły dwie kreski:)))))))))))))))))))))))))
 
witam , mam do was pytanie nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ,ale mam pewien problem , a więc od 5 msc staram się o drugie maleństwo w tym cyklu testy owu pokazały mi owulację w 14 dc . a więc się staralimy , ale co mnie podkusiło i 24 dc zrobiłam kolejny i wyszły 2 mocne krechy ta testowa nawet troche ciemniejsza co sie nie zdarzało wczeniej w 25dc kreska taka sama a dzi testowa jest ciut janiejsza od kontrolnej :( i ja już nie wiem co mam o tym mylc...
 
Dziękuję za miłe przyjęcie dziewczyny!!!
Kamisia serdecznie gratuluję pozytywnego wyniku!!!;-)
Owulkę miałam w 22 dniu cyklu, mam cykle różne, ostatnio 35-36 dni, 21 dc pojawił się wynik pozytywny na teście, 22 dc była owulka, dziś jest 24 dc, 3 razy pod rząd wyszedł wynik pozytywny na teście owulacyjnym, dziś chyba nie zrobię, bo się boję i chyba poczekam już do testu ciążowego.
Mmysia
dałaś mi nadzieję skoro swoją dziewuszkę stworzyłaś 5 dni przed owulką!!! Czy ja też w razie zafasolkowania mam szansę na córeczkę???:-) (przytulanie 4 dni przed owulką)???
I kiedy dziewczyny mogę najwcześniej zrobić test ciążowy??? 17 listopada powinna pojawić się @, ale mam nadzieję, że tej wredziochy nie dostanę!
Kamii - wydaje mi się, że to może być ciąża!!! Sprawdź kochana testem ciążowym:-)
 
tasha-no miałam taką nadzieję ,ale ta druga była dziś ciut jaśniejsza (prawie taka sama ale jednak) a te z 24 dc były nawet ciemniejsze wiec jakby spada :(
 
Kamii - słyszałam, że test owulacyjny jak jest ciąża pokazuje 2 kreski, jakby owulka wciąż była, bo do podtrzymania ciąży potrzebny jest hormon LH jak w czasie owulacji, więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuję, że Ci się kochana UDAŁO!!! Żeby się upewnić zrób teścik ciążowy, zwłaszcza jeśli powinna już być ta wstrętna @ a jej nie ma lub jeśli minęło ok 10 dni od owulki, to taki teścik możesz spokojnie zrobić, jak nie wyjdzie, powtórzyć za 2 dni, ale nawet jeśli będzie kreska straszny bladzioch to i tak wskazuje ciążę! Więc do dzieła, zrób test i podziel się z nami radosną nowiną. Będę trzymać mocno kciuki!!!:-)
 
Kamii ja robilam testy od 13 dnia i caly czas wychodzily albo ciemniejsze krechy albo takie same ale 2 razy wyszly jasniejsze...wydaje mi sie ze to zalezalo ile pilam wczesniej...wiec u ciebie tez tak moze byc...ja zrobilam test ciazowy w 26 dc ale taki czuly acon on wykrywa od 10 hcg a te z apteki sa zazwyczaj od 25...ale nie ma co sie spieszyc bo wczesniej 3 dni robilam i wyszla 1 kreseczka...hcg zaczyna byc produkowane po zagniezdzeniu...ja mialam w 9 dniu po owulce klucie pulsacyjne w prawym jajniku...w pt to bylo a w pon wyszedl tescik:) i z tego co tu obserwujemy to sie sprawdza teoria ze testy owulacyjne pokazuja wczesniej ciaze niz ciazowe:):):) trzymam kciuki!!!!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
tasha31 duuuuza szansa jest na dziewczynke:):):) trzymam kciuki zeby sie udalo!!!!!!!!!
 
mmysiaa-Czyli według ciebie to ,ze krecha jest jaśniejsza spowodowana jest tym ,że piję przed testami? nie wpadłam na to :)
Czyli uważacie ,ze mam jeszcze szansę na ciążę?:)))
tasha-Dziękuję ci bardzo podtrzymujesz mnie na duchu , jutro mam ginekologa więc testu nie mam po co robić ..
napiszę co i jak po wizycie ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja tak mialam...z tymi testami owu...wiec powtarzaj..a i na testach jest napisane ze conajmiej 2 h nie pic bo mocz jest rozcieczony...trzymam kciuki za wizyte..chociaz nie wiadomo czy gin cos zobaczy bo to wczesniej....najpewniesze badania z krwi..beta hcg
 
Do góry