reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

2 zdjecie to testy Rozy a na 1 zdjeciu testy robione teraz i tez bladzioszki:) moj gin powiedzial ze wczesna ciaza i dlatego blada kreseczka:)
 

Załączniki

  • IMG_2921.jpg
    IMG_2921.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 5 755
  • IMG_2923.jpg
    IMG_2923.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 13 942
reklama
Podglądam Was podgladam i piszę....
Używam testów w tym cyklu od 14 d.c. i wtedy wyszedł pozytywny, dwie takie same krechy. Przytulalismy sie codziennie. Po kilku dniach miałam bóle jajników i podbrzusza. Ostatnie takie w sobotę czyli 19 d.c. Mój S. mowi - zrób test owulacyjny. Zrobiłam - kreska testowa, ciemna, bordowa i och ach...
Więc jeszcze się poprzytulalismy na zapas. I doczytalam się u Was co to może oznaczać. Kurcze nie chcę sie nakręcać. Miałam testować 7.11, ale po sobocie chyba poczekam do 10.11. Ja mam długie cykle, więc nie wiem czy owu w końcu była 19 d.c. czy 14? Mój S. tez jest za tym by poczekać te kilka dni. @ raczej 7.11 nie dostanę bo to dopiero 28 d.c. A mam dłuższe...



Acha Bietka ,Mmysia serdeczne gratualcje &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za szczęśliwe 9 miesięcy :-)
 
hej Kruszka :)
wszędzie jest napisane, że po pierwszym pozytywnym teście już więcej nie robić... no, ale różnie to bywa. Jeśli masz dłuższe cykle to możliwe że dopiero owu była w 19 dc... ważne, że przytulalaś się z mężem :)
trzymam kciuki !!!!:-) ja bym poczekałam do 10.11. z testowaniem :) &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Mierzyłam dziś temperaturę i mam lekko podwyższoną 36,8. Nie wiem czy to nie jest czasem wynikiem mojego przeziębienia i anginy która miałam kilka dni temu ( antybiotyki już skończyłam brać i było ok tzn. temp 36,6 ) a mam jeszcze do tera kaszel ... sama nie wiem tak bym już chciała zrobić znowu test ale chcę jeszcze poczekać do soboty i wtedy go zrobić - cały czas mam nadzieję... już miałam dziś postanowienie że zrobię badania z krwi, które są najbardziej wiarygodne - wynik w ten sam dzień -a chyba poczekam choć dla mnie te 3 dni to jak cała wieczność nawet w pracy ciągną mi się te godziny jakby miały nie 60 min a 120. Temperaturę mierzyłam kilka razy ... wiem że to nienormalne ale taka prosta czynność dodaje mi otuchy... nie chce myśleć co będę czuła jak wyjdzie jedna kreska...
 
dziekuje Kruszka:):):):) oby i u Ciebie pozytywne testy owu okazały sie szczesliwe...zycze ci z calego serca!!!i trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Kamisia...za Ciebie tez mocno trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&& i wiem jak to jest czekac do dnia testowania...tez schizowalam...i mierzylam co 5 min temp:) mam nadzieje ze w sobotke zobaczysz 2 kreseczki!!!!!!!!!!!!!!

ja jutro ide do gina i mam nadzieje ze wsio bedzie oki:) buziaki
 
Dziewczyny ja wiem, że nie powinnam, ale................. dziś też próbowałam z testem owu i znów pozytywny, a jest 22 d.c.
Nie będe ukrywała, że z S robimy sobie nadzieję :tak:

Dzięki i trzymajcie kciuki &&&&&&&&&&&
mmysiaa niech u ginki wszytsko wypadnie dobrze....:-)
 
jak narazie moja mala fasoleczka oki 4,3 mm:) za 3 tyg wizyta i powinno juz bic serducho:)
trzymam kciuki za was dziewczyny!!!!!&&&&&&&&&&
 
Dziewczyny zrobiłam test !!! są dwie kreski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-):-):-):-):-):-) jeszcze nie mogę w to uwierzyć - jestem w szoku- jestem tak roztrzęsiona że nie wiem co robić - tak bardzo chcę się cieszyć, że aż się boję. Najchętniej poszłabym w poniedziałek do lekarza żeby potwierdził na milion procent że jest wszystko oki.


mmysiaa - super dzidzia rośnie - dbaj o siebie i o nią.
 
reklama
Kamisia GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!widzisz mowilam!!!!!!!!!!super ciesze sie!!!napewno wszystko jest dobrze! dziekuje i rowniez dbaj o siebie!!!!!najlepiej isc do gina za 2-3 tyg bedzie juz bilo serducho:):):):)caluje cie mocno i dawaj znac!!!!!
 
Do góry