reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

witaj, mi sie wydaje ze mialas 18 dnia owulke lub wczesniej...i tu kreseczki wydaja sie takie same...a 23 moze pokazywac ciaże...a jeszcze mam pytanie:kiedy bylo przytulanie i ile dni po bolalo cie podbrzusze...u mnie 9 dni po przytulaniu bolalo mnie mocno...tak pokowal mnie jajnik..i wg mnie bylo to zagniezdanie i 3 dni po zrobilam test ten czuły Acon i wyszedł:) wiec mozesz jeszcze kupic owu z ciekawosci i zobaczysz co pokaza...ja mialam caly czas ciemna kreche...powodzenia i daj znac!!!:)
 
reklama
miq - jeśli 34 dniowe - to owu była pewnie 19-20 dc, bo od 18 dc- czyli testu pozytywnego 24-48 godz.
Trzymam kciuki za test ciążowy - pewnie powinnaś zrobić około 8.11. :):):)
 
niekoniecznie, poniewaz moj ostatni cykl wrzesniowy trwał 34 dni a test owulacyjny wyszedl mi pozytywny teraz w pazdzierniku 13dc...tez bylam zdzwiona..wiec to tez nie wiadomo..naprawde tak bylo! a w tamtym wyszedl mi dopiero 17dc czyli owu byla 18dc...i dobrze ze teraz jakos mnie tknelo i robilam od 10dc testy i tez przytulanie bylo wczsniej..bo 12,13 i 17 dc i jest ciąża...:)
 
Zrobiłam dziś test ciążowy - po prostu nie wytrzymałam, tak bardzo chce żeby się udało, wyszła tylko jedna kreska:-:)-:)-( niestety, chyba miałam nadzieję że może jakaś delikatniutka kreseczka wyjdzie a tu nic, kompletnie. Mąż mi mówi że nie ma szans żeby w 24dc wyszedł test, że to za szybko. za kilka dni mam mieć okres więc będę czekać - ale nie na niego na pewno. Zamówiłam też te same testy mega czułe co mmysiaa, będą chyba w czwartek albo w piątek więc zrobię test w sobotę chyba że się zaskoczę bardzo niemile przez okres.
 
jeszcze nic straconego...ja tez robialm testy wczesniej..i nic nie pokazywaly..dopiero 26 dniu ale w 13 mialam owulacje...a beta hcg dopiero jest produkowana 3 dni po zagniezdzeniu..a zagniezdzienie 9-12 dzien po owu...trzymam nadl kcuki i glowa do gory!!!!
 
Pisałaś wcześniej że odczuwałaś ból po kilku dniach - zagnieżdżenie, jaki był to ból ? takie lekkie kłucie ? i dokładnie w miejscu jajnika czy tak ogólnie po lewej stronie? i był ciągły czy pojawiał Ci się tak z przerwami?
 
miałam to klucie 9 dni po 1 pozytywnym tescie owu...kłucie konkretne jajnika i pojawiał sie z przerwami..i mialam 36.4-36.5 a po 4 dniach 37. a jak jest u ciebie?
 
reklama
bietka UDALO SIE!!!!!!!!!!!!!!NA 100% moje wychodzily tak samo:) i teraz i jak bylam w ciazy z Rozia:)
G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) CIESZ SIE:-)NA CALEGO!!!!!!:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
czyli z tymi testami owu kolejnz raz sie sprawdza:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry