reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

z jednej strony lepiej...ale niestety bo przy tym czeka mnie dodatkowy zabieg...blad lekarski przy pierwszej bo byla ciezka przy pelnym rozwarciu...i mam miedzy powlokami brzusznymi taka gule...wypadlo im troche endometrium i rosnie mi przy kazdym okresie...boli strasznie...i juz wiem ze troszke dluzej bede dochodzic...ale co tam...:) oby dzidzius byl zdowiutki:)
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa:) Też staramy się z mężem o dzidziusia. Dziś wyszedł mi 5 z kolei test owulacyjny pozytywny - nie spodziewałam się że tak może być, jak zaczęłam je robić to od razu miałam dwie kreski tzn za pierwszym razem była jaśniejsza a potem takie same -po tym co przeczytałam od Was to mam taką małą nadzieję że może się uda
Tak bardzo tego chce ...
 
Mega bardzo się cieszę że Ci się udało :) najchętniej już by zrobiła test ciążowy ale wiem że jeszcze muszę poczekać. Żyję nadzieją... Czasami nie mogę uwierzyć jak można wpaść. Starasz się w najlepsze dni a nie udaje się - dlaczego?
 
a ktory jestes dzien cyklu...ja dzis 26 a testy wychodza mi od 13dc ale wczoraj pierwszy mi nie wyszedl owulacyjny i sie trosze zalamalam..a tu dzis:) tylko mam takie testy z allegro ACON ultraczule od 10 mlg hcg
 
dopiero 17dc więc to może ,zaczęliśmy się starać od sierpnia 2010 , w maju 2011 byłam w ciąży ( cieszyłam się dwa dni) ale poroniłam :( - trochę poczekaliśmy i zaczęliśmy się starać ale na razie się nie udało- chyba jutro kupie dalej testy owulacyjne i będę robić je nadal:)
 
kamisia ja slyszalam ze najlepiej wlasnie sie starac w okresie do 6mc po poronieniu bo wtedy macica jest rozpulchniona i latwo przyjmuje jajeczka :-) mi sie cos wydaje ze tam tez fasolina sie kryje. Tego ci zycze:-D
 
dzięki wielkie, najgorsze w tym wszystkim to jest ten czas - że trzeba czekać i czekać a ja mam dostać miesiączkę około 5 listopada więc prawie dwa tygodnie
 
reklama
kamisia...wiem ze to jest straszne....nawet sobie nie wyobrazam jak to jest...ja w 1 ciaze z moja Rózia zaszlam w 1 miesiacu a teraz w drugim miesiacu staran...w tamtym tez chyba bylam w ciazy bo test wyszedl mi bardzo slabiutki ale mialam tkaie wczesne poronienie..bylam na maxa chora..i zapalenie pecherza 90 leukocytow..jakas masakra...nie mozna tego porownywac ale sobie wyobrazam jakie to ciezkie jest czekanie!!!!ale NAPRAWDE JEST COS W TYCH TESTACH OWU!!!I JA WIERZE ZE TOBIE SIE UDALO TYM RAZEM!!!!!!!!!!!!!:happy::happy:NA wszeliki wypadek mozecie sie jeszcze poprzytulac:):happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry