reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dobrze, że zadzwoniłam do przychodni bo okazało się, że wyniki już są.

47,31

Tak mi się nogi trzęsły, że musiałam ochłonąć zanim wsiadłam do samochodu :-D
I udało mi się przepisac do ginekologa z 2.04 na najbliższy czwartek.
 
reklama
Inez - super!! Myślę jednak, że za wcześnie na lekarza, nic jeszcze nie będzie widać na usg. Ale idź, jeśli to ma Cię uspokoić :)
 
Moniek, działają i ja jestem tego przykładem. pierwszy cykl starań, pierwsze testy owulacyjne i chyba się udało :}
 
Dobrze, że zadzwoniłam do przychodni bo okazało się, że wyniki już są.

47,31

Tak mi się nogi trzęsły, że musiałam ochłonąć zanim wsiadłam do samochodu :-D
I udało mi się przepisac do ginekologa z 2.04 na najbliższy czwartek.


Tak sie ciesze kochana, nie masz pojecia. Gratuluje i zdrowka przede wszystkim zycze!!!!!

Khaka no jeszcze nie gratuluje ale nie powiem ze tym razem moze byc powod do radosci:))) Na test to chyba fakktycznie jeszcze za szybko.Trzymam kciuki....
Fajnie masz bo przynajmniej jakies oznaki ktore daja nadzieje a ja to nie mam zadnych coprawda temki nie mierze ale nic innego tez sie nie dzieje... podbrzusze jedynie mnie pobolewa... ja sprobuje zatestowac w sobote... zobaczymy
 
E tam, ta temperatura to żaden znak...zresztą mnie też dziś podbrzusze pobolewa, pewnie @ się zbliża :-( ja to sobie tak wmawiam te objawy, że masakra.
Wiem, że na test to jeszcze za wcześnie, ale nie mogłam się powstrzymać, i doskonale wiem, że negatywny wynik nic nie znaczy, ale mimo to mi smutno. O ile jeszcze parę dni temu miałam dobre przeczucia, tak dzisiaj już myślę, że lada chwila przyjdzie @ i złudzenia prysną jak bańka mydlana...
 
kahaka, ja ostatni cykl miałam 26 dniowy (pierwszy po odstawieniu pigułek) i teraz w 26 dc zrobiłam pierwszy test. Wyszedł negatywny, dopiero w 28 dc wyszła blada krecha. Temperaturę zaczęłam mierzyć 4 dni temu i wychodziła 37,0 37,1. Nie mierzyłam wcześniej więc nie mam porównania.

Te testy owulacyjne trochę mi namąciły w głowie, bo zakładając, że @ jest 14 dni po owulacji, to okres powinnam mieć w najbliższy czwartek i troszkę się obawiam, że jeszcze może dojść do samoistnego poronienia.

Trzymam za Was kciuki, żeby się udało :-)
 
Inez dzięki za pocieszenie...najgłupsze jest to, że ja doskonale wiem, że za wcześnie na test, juz raz byłam w ciąży (poroniłam) - wtedy też test wyszedł mi późno, bo dopiero ok 4 dni po terminie @. Ale ja się nakręcam, po tym poronieniu nie pragnę niczego bardziej niż kolejnej zdrowej ciąży.
 
i temperatura znowu w górę - 36,94 - 29 dc. W poprzednim cyklu już na tym etapie z dnia na dzień spadała. Ale brzuch mnie boli typowo okresowo, więc chyba nic z tego.
 
moniek83 działają te testy raczej :blink: więc i Ty działaj :-p
AniaMania mam dziś 28 dc, zrobiłam test, ale negatywny. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone, bo testować powinnam dopiero w piątek. Temperaturę mam dalej wysoko, w tamtym cyklu już w tych ostatnich dniach spadała, a tym razem, jakieś 4 dni temu jeszcze dodatkowo skoczyła o około 3 kreski.Czy to może być dobry znak? Wie ktoś?
Inez - a nie mówiłam, że to implantacyjne!!! Gratuluję (i zazdroszczę:blink:)
kahaka- ja mierzylam temp.przy obu ciazach i temp.utrzymuje sie wyzsza od owulki do 1-2 dni przed @ jak zaczyna spadac to przyjdzie @ a jak sie utrzymuje to jest DUUUUZA szansa:tak::tak:takze mierz,badz dobrej mysli i nie testuj za wczesnie:no::-D:-Dbo potem radosc ucieka.ja tez nogami przebieram zeby wytrzymac do piatku i lekko nie ma,ale wiem,ze bez sensu jest robic wczesniej bo nigdy dokladnie nie wiadomo kiedy dojdzie do zagniezdzenia dlatego dzien @ lub dzien po to najwczesniejszy czas na test-choc wiem ,ze latwo tak pisac a gorzej czekac ,ale sama...tez czekam:tak:ja z objawow mam pobolewania podbrzusza i mrowienie w piersiach od wczoraj dzis moj 25d.c.-cierpliwosci zycze i czekamy do piatku:tak::-D:-DINEZ- BARDZO SERDECZNIE CI GRATULUJE I ZYCZE ZDROWYCH POZOSTALYCH 8 M-CY CIAZY!!!!
 
reklama
mama05, wiem, wiem, ze powinnam czekać, ale głupol ze mnie...podbrzusze też mnie pobolewa, czuję się jak na okres niestety.
A czy wiecie może, czy testy ciążowe takie z allegro mogą się mylić? Tzn. czy może być tak, że apteczny wykryje a z allegro nie?
 
Do góry