reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

hej dziewczynki dzieki za wsparcie, tez czytalam o tych plamieniach przy zagniezdzaniu sie zarodka i mam taka nadzieje tylko w zeszlym miesicu tez cos takiego mialam i dlatego podejzewam @. No ale zobaczymy, paciorek mowie codziennie to moze Bozia mnie tym razem wyslucha...:) Jak to mowia - Skoro wiara czyni cuda, trzeba wierzyc ze sie uda :))))
 
reklama
czesc dziewczyny-pisze,ze niestety dzien wczesniej dostalam @ wiec jutro nie testuje...teraz bede brala hormony przez 2 m-ce i w polowie czerwca wracamy do "pracy"nad maluszkiem-Wam zycze powodzenia przez najblizsze tygodnie i oczywiscie bede zagladac:))
 
Niestety, do mnie @ też przyszła punktualnie. Podłamałam się trochę, byłam przekonana, że się udało. Kończę z testami owu i mierzeniem temperatury, to mnie tylko gorzej nakręca. POzostałym życzę powodzenia.
 
czesc dziewczyny-pisze,ze niestety dzien wczesniej dostalam @ wiec jutro nie testuje...teraz bede brala hormony przez 2 m-ce i w polowie czerwca wracamy do "pracy"nad maluszkiem-Wam zycze powodzenia przez najblizsze tygodnie i oczywiscie bede zagladac:))

Niestety, do mnie @ też przyszła punktualnie. Podłamałam się trochę, byłam przekonana, że się udało. Kończę z testami owu i mierzeniem temperatury, to mnie tylko gorzej nakręca. POzostałym życzę powodzenia.

Dziewczynki przykro mi ze ta @ do was przylazla. Ja w sumie dalej plamie ale to o niczym nie swiadczy bo @ i tak dopiero spodziewana na poniedzialek. Rozumiem ze wam ciezko ja tak samo jestem nastawiona, tez nakrecalam sie, znajdywalam rozne objawy. postanowilam khaka ze tak jak ty koncze narazie z testami, to tylko niepotrzebnie nakreca. Postanowilam ze w maju jak polece do Polski pojde prywatnie do gina i porobie sobie wszystkie badania, bo tu w uk to za dlugo wszystko trwa. Ale to dziewczynki ze narazie troche odpuszczacie nie znaczy ze nie mozecie sie czasem odezwac, chociaz wiem ze zagladanie tutaj tez nakreca. Pozdrawiam was cieplutko i powodzenia:)
 
Dziewczynki przykro mi ze ta @ do was przylazla. Ja w sumie dalej plamie ale to o niczym nie swiadczy bo @ i tak dopiero spodziewana na poniedzialek. Rozumiem ze wam ciezko ja tak samo jestem nastawiona, tez nakrecalam sie, znajdywalam rozne objawy. postanowilam khaka ze tak jak ty koncze narazie z testami, to tylko niepotrzebnie nakreca. Postanowilam ze w maju jak polece do Polski pojde prywatnie do gina i porobie sobie wszystkie badania, bo tu w uk to za dlugo wszystko trwa. Ale to dziewczynki ze narazie troche odpuszczacie nie znaczy ze nie mozecie sie czasem odezwac, chociaz wiem ze zagladanie tutaj tez nakreca. Pozdrawiam was cieplutko i powodzenia:)
AniaMania-ja nie jestem podlamana bo od czasu kiedy podjelismy decyzje że zaczniemy sie starac o muluszka to teraz byla nasz pierwsza proba:tak:i choc bardzo chcialam to liczylam sie z tym,ze nie wyjdzie bo mam juz dwojke dzieci i z corka zeszlo 8m-cy a z synem 3m-ce-pierwsza ciaze poronilam w 9 tyg:-(no nic teraz hormony-26maja biore ostatnia tabletke i po @ dzialamy-bedzie lato,piekna pogoda nastroje lepsze i moze sie uda:-Dtesty owul.robilam raz -wlasnie w tym cyklu i napewno juz wiecej nie bede robic bo nie wiem czy to dobrze dziala-tak jak piszecie-dodatkowo nakreca:baffled:no nic,tak,czy tak-powodzenia i wszystkie wkrotce przytulimy nasze maluszki do piersi:-D:-D:tak:badzcie dzielne!!
 
AniaMania jeśli po tych plamieniach przyjdzie jednak @ to powinnaś się wybrać do ginekologa. Mogą świadczyć o niedomodze lutealnej, może powinnaś brać hormony w drugiej fazie cyklu.
Mama05 też poroniłam pierwszą ciążę w 8 tyg. To było bardzo niedawno - w grudniu, dlatego teraz tak bardzo mi zależy, żeby się udało.
Pozdrawiam dziewczynki, miłego dnia mimo wszystko :)
 
AniaMania jeśli po tych plamieniach przyjdzie jednak @ to powinnaś się wybrać do ginekologa. Mogą świadczyć o niedomodze lutealnej, może powinnaś brać hormony w drugiej fazie cyklu :)

Hej Kahaka. Dzieki za podpowiedz ja juz wlasnie tez tak sobie myslalam ze moze cos jest nie tak. Bo w zeszlym miesiacu mialam tak samo, zaczelo sie wlasnie od brazowego plamienia juz myslalam ze sie udalo niestety potem jeden dzien nic i od razu mocne krwawienie polaczone z ostrym bolem i jakis dziwny okres, takze tez mam jakies przeczucia ze cos z faza lutealna moze byc nie tak. Ale wlasnie jakos nigdzie o tym jeszcze nie czytalam ale skoro ty piszesz to faktycznie musze isc to sprawdzic. Dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki w nastepnym cyklu.
 
reklama
AniaMania, i jak u Ciebie? Przyszła ta @ czy nie?

Sorki ze sie nie odzywalam ale dola zalapalam. Tak przyszla ta wredota@ ... Smutno mi bylo jak cho...lera...:sad: No ale juz wstaje znowu na nogi. Kahaka poczytalam troszke o tej niedomodze lutealnej i ci powiem ze u mnie faktycznie moze byc wlasnie to. Plamienie zaczelo sie dokladnie tydzien po bolach owulacyjnych i trwalo do okresu. Okres byl bardzo bolesny ale trwal za to dwa dni i potem juz tylko drobne krwawienie. Znalazlam fajny link o tym http://smyk.com/index.php?option=com_forum&action=thread&id=5396&Itemid=0, byłam ... chcialam sobie dac spokoj w tym miesiacu bo w maju lece do Polski i chcialam tam zrobic badania ale niestety bedzie to nie w tym terminie cyklu i stwierdzilam ze sprobuje tu w uk dostac sie na badania. Takze pierwsze co na wtorek po swietach zapisalam sie do mojego lekarza GP zobaczymy czy mnie gdzies skieruje:confused: Chociaz martwie sie ze tutaj to wszystko przedluzy sie w czasie... no ale probowac trzeba a jak tam u was dziewczynki??
 
Do góry