reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

INEZ-witam Cie i gratuluje!!!!!!!!!!!!! napisze Ci tak,mamy juz corke i staralismy sie o drugie dziecko-zrobilam test i gdyby nie to,ze bardzo chcialam,zeby nam sie udalo to bym ten test po zrobieniu wyrzycila tak blada byla to druga kreske a test robilam w dzien kiedy nie pojawila sie @ i co...mamy synka:))ale tez radze zrobic bete i daj znac. a do wizyty musisz uzbroic sie w cierpliwosc -nie ma wyjscia;))
 
reklama
Oczywiście ,że możesz iść na betę, jeśli jest w moczu w takim stężeniu ,że test wychodzi to we krwi musi już być podwyższona ;-)
 
Inez no ja tez mysle ze ta druga kreseczka oznacza fasolke i mojjjeeee najszczersze gratulacje!!! Wiem ze jeszcze boisz sie tym cieszyc ale zobaczysz jutro juz bedzie ciemniejsza i tak coraz bardziej. Tez bym tak chciala. Sciskam mocno i trzymam kciuki.

AniaMania, ja mam 25 dc, też cykle 31 dni. Już nie mogę wytrzymać, tym bardziej, że śluz jakiś dziwny...powinno być sucho, a dalej jest jakby...płodny. Wiem, że już dawno po owulacji, bo mierzę temperaturę, więc mam malutką nadzieję ;-)
a co do Twoich testów, to ja poprzednim razem też nie miałam ani razu mocnej drugiej kreski, a owulacjo była (jak pisałam - mierzę temp). Więc to pewnie zależy od czułości testu. Kiedy robisz test ciążowy? Ja powinnam dopiero 26 marca, ale pewnie zrobię wcześniej...

Khaka no jak tam dajesz rade??? Pisalas o ty sluzie wiesz co u mnie wczoraj tez sie taki sluz pojawil i to caly dzien taki bialy ale zadki. No i wczoraj poszlam do pracy na nocke caly czas mnie klul prawy jajnik. Czy mam jakas paranoje?? Czy to na fasolke czy na @@ Ja tak bardzo wierze i mam nadzieje... az sie boje co bedzie jak sie nie uda... wiem ze nie mozna sie przejmowac ale wiadomo jakie to wazne jest dla kazdej z nas.Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Inez no ja widzę wyraźnie dwie krechy...choć druga bledsza, ale to nic! Proponuję powtórzyć jutro jeszcze raz teścior...a ja już dzisiaj GRATULUJĘ!!!
 
Popadam w lekką paranoję:-) Wczoraj wieczorkiem powtórzyłam test i znowu wyszła blada krecha. oba testy były kupione w aptece. Poniewaz został mi jeszcze jeden test, tym razem kupiony w Rossmanie, zrobiłam dzisiaj rano i nie wyszedł :szok: No cóż...pojechałam na betę, wyniki będą jutro rano. Ale oczywioście w drodze do pracy nie wytrzymałam i wstąpiłam do apteki. Zrobiłam test i ... słaba krecha :-) No nic, zobaczymy jutro.
 
INEZ-faktycznie:tak::tak::tak:z tymi testami to sie masz,ale robilas 4 i 3 wyszly pozytywienie i tego sie trzymamy:-D:-D:-D:-D:-Da tamten z rossmana moze ma slabsza czulosc...daj znac po wyniku bety a tak wogole to ZAPRASZA Cie na watek Starania by zostac mama w 2011:happy2:wiem,ze termni przypadnie Ci na koniec 2010 roku,ale to nic-zapraszam:-)ja robie test w piatek choc sie nie nakrecam bo to pierwszy cykl staran.czekamy na wiesci na watku 2011 jesli oczywiscie masz ochote...pozdrawiam
 
Inez no to zaszalałaś z ilością testów, ale ja przy pierwszej ciąży w ciągu 1 dnia zrobiłam 5...choć już na pierwszym były widoczne wyraźne dwie krechy :-)
Fajnie że betkę zrobiłaś...choć to że jesteś w ciąży nie podlega już żadnym wątpliwością. Trzymam kciukasy żeby była wysoka &&&
Daj znać po wynikach!
 
Hej dziewczyny, mam pytanie odnosnie tych testów owulacyjnych. Czy one działają? Robiłam go dzisiaj i wyszły mi dni płodne. Chyba zacznę działać ;-))))POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORMUŁOWICZKI
 
INEZ-faktycznie:tak::tak::tak:z tymi testami to sie masz,ale robilas 4 i 3 wyszly pozytywienie i tego sie trzymamy:-D:-D:-D:-D:-Da tamten z rossmana moze ma slabsza czulosc...daj znac po wyniku bety a tak wogole to ZAPRASZA Cie na watek Starania by zostac mama w 2011:happy2:wiem,ze termni przypadnie Ci na koniec 2010 roku,ale to nic-zapraszam:-)ja robie test w piatek choc sie nie nakrecam bo to pierwszy cykl staran.czekamy na wiesci na watku 2011 jesli oczywiscie masz ochote...pozdrawiam

hej mama05 widze ze jedziemy na podobnym wozku u mnie w sumie @ spodziewana na niedziele/poniedzialek ale chyba tez w piatek zatestuje. Wiem ze to wczesnie ale chyba nie wytrzymam. A ty daj nam wiare i wysikaj nam dwie piekne kreseczki:) Trzymamy kciuki

Popadam w lekką paranoję:-) Wczoraj wieczorkiem powtórzyłam test i znowu wyszła blada krecha. oba testy były kupione w aptece. Poniewaz został mi jeszcze jeden test, tym razem kupiony w Rossmanie, zrobiłam dzisiaj rano i nie wyszedł :szok: No cóż...pojechałam na betę, wyniki będą jutro rano. Ale oczywioście w drodze do pracy nie wytrzymałam i wstąpiłam do apteki. Zrobiłam test i ... słaba krecha :-) No nic, zobaczymy jutro.

Inez napewno dzidzia!!!!!!!!! No to dalas nam sile i wiare do dalszej walki:-) Jeszcze 7 dni do testowania ale ten czas sie wlecze.... Trzymam kciuki staraczki

Hej dziewczyny, mam pytanie odnosnie tych testów owulacyjnych. Czy one działają? Robiłam go dzisiaj i wyszły mi dni płodne. Chyba zacznę działać ;-))))POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORMUŁOWICZKI

Przepraszam ze nie pisze w jednym poscie wszystkiego ale nie wiem jak polaczyc cytaty. Moniek ja stosowalam pierwszy raz w tym miesiacu testy owulacyjne i u mnie ani razu nie wyszedl pozytywny. dziewczyny mi tu odpisaly ze moze mialam jakies felerne albo co. Pojawila mi sie druga blada kreska ale bardzo slaba i tak przez chyba 10 dni. Na koncu zglupialam i dalam sobie spokoj. Nie rezygnowalismy jednak z przytulania i teraz mimo to mam nadzieje ze sie udalo. Rezultaty zobaczymy w poniedzialek. Mam nadzieje ze tobie wykarza pozytywa bo z tego co wiem to wielu dziewczynom pomogly zajsc. Trzymam kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
moniek83 działają te testy raczej :blink: więc i Ty działaj :-p
AniaMania mam dziś 28 dc, zrobiłam test, ale negatywny. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone, bo testować powinnam dopiero w piątek. Temperaturę mam dalej wysoko, w tamtym cyklu już w tych ostatnich dniach spadała, a tym razem, jakieś 4 dni temu jeszcze dodatkowo skoczyła o około 3 kreski.Czy to może być dobry znak? Wie ktoś?
Inez - a nie mówiłam, że to implantacyjne!!! Gratuluję (i zazdroszczę:blink:)
 
Do góry