reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Hejka Inez no wiem ze nie ma co sie nakrecac ale pisalas ze jakies drobne plamienie bylo tak jak napisala kahaka moze to swiadczyc o implantacji zarodka i jeszcze teraz te czeste sikanie no ja mysle ze to objawy wczesnej ciazy. Nic nie piszesz czy plamienie juz zniknelo. Trzymam za ciebie kciuki i zycze dwie kreski na tescie ciazowym!!! Ja dopiero dzisiaj mam 22 dc na 30/31 jednak nie mialam w tym cyklu testu owulacyjnego poztywnego. Moze faktycznie testy felerne jak pisze kahaka, jednak robie je dalej bo caly czas jest ta druga bladziutka kreseczka. Zobaczymy czy cos wyjdzie. Tak bardzo bym chciala, ale pewnie jak kazda na tym forum. Zycze powodzenia.
 
reklama
AniaMania, ja mam 25 dc, też cykle 31 dni. Już nie mogę wytrzymać, tym bardziej, że śluz jakiś dziwny...powinno być sucho, a dalej jest jakby...płodny. Wiem, że już dawno po owulacji, bo mierzę temperaturę, więc mam malutką nadzieję ;-)
a co do Twoich testów, to ja poprzednim razem też nie miałam ani razu mocnej drugiej kreski, a owulacjo była (jak pisałam - mierzę temp). Więc to pewnie zależy od czułości testu. Kiedy robisz test ciążowy? Ja powinnam dopiero 26 marca, ale pewnie zrobię wcześniej...
 
AniaMania, póki co wkładka jest czysta, zobaczymy jak będzie dalej.
Jeżeli chodzi o testy owu, na razie robiłam tylko w jednym cyklu, co prawda wyszedł ale nadal jakoś nie mam przekonania. Testy testami, swoje bym robiła czyli starała się:)
kahaka, ja według testów powinnam mieć ten cykl 32 dniowy i też już nie moge wytrzymać, to dopiero 26 dc.
 
AniaMania, ja mam 25 dc, też cykle 31 dni. Już nie mogę wytrzymać, tym bardziej, że śluz jakiś dziwny...powinno być sucho, a dalej jest jakby...płodny. Wiem, że już dawno po owulacji, bo mierzę temperaturę, więc mam malutką nadzieję ;-)
a co do Twoich testów, to ja poprzednim razem też nie miałam ani razu mocnej drugiej kreski, a owulacjo była (jak pisałam - mierzę temp). Więc to pewnie zależy od czułości testu. Kiedy robisz test ciążowy? Ja powinnam dopiero 26 marca, ale pewnie zrobię wcześniej...

Kurcze fajnie ze mierzysz tempke u mnie to nie mozliwe przy moim trybie zycia. A sluz tez jakbym jakis dziwny miala ale nie przezroczysty tylko taki dziwny ale w sumie mysle ze to tez moze byc tak po przytulaniu. Ja mam 22 dc a tez swiruje. Non stop wchodze na forum i sprawdzam czy ktoras cos napisala. Ciocia przypada u mnie dopiero 29 w poniedzialek ale mysle ze zrobie juz wczesniej bo nie wytrzymam moze za tydzien wczesniej i tak u mnie nie ma sensu. Oby sie nam udalo... trzymam kciuki jeszcze mocniej...
 
Plamienie mam nadal, bardzo delkiatne. Dzisiaj mam 28 dc i nie wytrzymałam, zrobiłam test i...nie wiem co o tym myśleć. Wklejam zdjęcie.

fe84bcc6285deafemed.jpg


Co o tym myślicie? Wyszła mi bardzo blada kreska.
 
Taki wynik na teści ciążowym to wg mnie powód do gratulacji!!

Zapomniałam napisać,że też kiedyś moja pierwsza druga kreska byla blada a ciąża była.Potem kreski się poprawiły.(Ciąża trwała krótko ale to bez zwiazku z bladością kreski)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Inez moim zdaniem druga kreseczka jasno pokazuje: Będziesz miała dzidziusia :tak: Gratulacje!!!!!
Ja też nie wytrzymałam i zrobiłam test dzień przed spodziewaną miesiączką i druga kreska też była blada, ale była, a za 2 miesiące urodzi nam się córeczka :-D
 
Inez, nawet nie wiesz ile bym dała nawet za taka blada druga kreseczkę...
Mi owulacja wypada jakoś na wtorek-środa. We wtorek mam usg i kolejny pomiar mojego jajeczka. Ale co z tego, jak mężusia nie ma :(
Badamy się teraz i będziemy wybierać się do Invimedu na pierwszą wizytę w kierunku in vitro... Długa droga przed nami, ale wierzę, że tez zobaczę 2 kreseczki...
 
Na razie nie dowierzam i boję się cieszyć. Zastawnawiam się czy jutro rano nie pójść na betę. Nie za wcześnie?
Jak tylko zobaczyłam cień drugiej kreski umówiłam się do ginekologa. Wiytę mam 2.04.
 
reklama
dopiero 02.04? Ło matko! Nie wytrzymałabym! Idź kobieto na ta betę :D i daj znać jak będzie wynik. Może Ty mi humor poprawisz Twoim szczęściem :)
 
Do góry