reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

KAHAKA- CO DO TESTÓW TO NIE WIEM:no:ja do tej pory kupowalam tylko w aptece choc przy tych staraniach zakupilam na allegro 5 testow i zobaczymy w piatek-mam te z allegro i mam taki z apteki-zrobie dwa,a co:tak::-D:-D:-Di zobacze co sie bedzie dzialo jak mocz bedzie sie "przesuwal"jak szybko pokaze sie ta testowa kreska i wogole...zapisuje sobie wszystko w tym cyklu zeby potem miec odniesienie w kolejnych cyklach:tak:pisze swoje "objawy",zapisuje tempke i opisze jak "dzialaja"testy te z allegro bo bede je pierwszy raz robic i zobacze czy warto kupic jeszcze kiedys czy trzeba placic wiecej i kupowac w aptece...to kiedy teraz robisz test????;-)ze mna w piatek czy pozniej???;-)a jesli chodzi o testy owul.to ja bylam u ginek.we wtorek 9 marca(to byl 11d.cyklu) i powiedzial,ze bedzie owulka i zeby dzialac-wrocilam do domu i dzialalismy:tak: na drugi dzien zrobilam test o 11 i wyszly 2 wyrazne krechy:tak:na kolejny dzien(czwartek)tez zrobilam test i tez 2 wyrazne krechy:baffled::baffled:no wiec wieczorem dzialamy:-Dpotem juz testow nie robilam i teraz czekam do piatku:tak::-D
 
reklama
Witam serdecznie, mam znowy pytanko związane z testami owulacyjnymi. Robię je codziennie. Tak druga kreska była jaśniejsza przedwczoraj, wczoraj była wyraźna;-))) ( zadziałałam) no ale dzisiaj znowu jest nie wyraźna. Tak się zastanawiam czy dzisiaj nie powinna być znowu wyraźna tak jak wczoraj??? Przecież minął zaledwie jeden dzień???? Hmmmm ciekawe. Pozdrawiam Was serdecznie i 3mam kciuki za WAS ;-)))))
 
Kahaka, co prawda nie mam porównania jeżeli chodzi o testy z apteki ale zauważyłam różnice pomiędzy testami z apteki a ze zwykłego sklepu. Te z apteki wyszly, natomiast kupiony w Rossmanie i robiony wczoraj rano nie wyszedl. Dopiero jak wróciłam z pracy to była leeedwo widoczna kreska na nim, więc musiało się coś pojawić po ponad godzinie.

Moniek, u mnie było tak, że najpierw na teście owulacyjnym wyszła słaba kreska, następnego dnia mocna, kolejnego dnia nie zrobiłam i następnego jak zrobiłam to już nic nie było.
 
Moniek, wyszła Ci mocna krecha, bo wtedy było największe stężenie LH. Następnego dnia, wyszła jaśniejsza, bo stężenie spadło. Generalnie owulacja powinna nastąpić w przeciągu 24-36 godz po tej najciemniejszej kresce.
Mama05 powinnam testować w piątek, ale na pewno nie wytrzymam i zatestuję wcześniej :zawstydzona/y:. Mam coraz mniejszą nadzieję, brzuch boli.
 
hej dziewczynki widze ze czekacie czekacie... straszne to czekanie nie... ja powinna zatestowac w niedziele dopiero lub poniedzialek ale tez jestem ciekawa. U mnie chyba zadnych objawow, ja z reszta przed ciocia tez nigdy nie mam. Wydaje mi sie ze podbrzusze mam jakies dziwne ale nie wiem czy to nie sila sugestii... Dzisiaj smutno mi jest, wydaje mi sie ze nic z tego, moj m wogole mnie rozumie, achhh ciezko czasami... my kobietki nie mamy lekko
 
ANIAMARIA- masz racje to czekanie jest najgorsze-dluzy sie ak nie wiem:dry:ja tez nie wiem czy doczekam do piatku czy juz w czwartek nie zrobie;-)tylkonie wiem czy jest sens...jedna dziewczyna na forum tez testowala za wczesnie oczywiscie NIC i NIC i dopiero w 5 czy 6 dniu po spoznieniu @ test pokazal 2 kreski:tak:ile my kaski wydamy na te testy to masakra:szok:no ale jak sie nie ma cierpliwosci to trzeba placic za testy:tak::tak:
 
ANIAMARIA- masz racje to czekanie jest najgorsze-dluzy sie ak nie wiem:dry:ja tez nie wiem czy doczekam do piatku czy juz w czwartek nie zrobie;-)tylkonie wiem czy jest sens...jedna dziewczyna na forum tez testowala za wczesnie oczywiscie NIC i NIC i dopiero w 5 czy 6 dniu po spoznieniu @ test pokazal 2 kreski:tak:ile my kaski wydamy na te testy to masakra:szok:no ale jak sie nie ma cierpliwosci to trzeba placic za testy:tak::tak:

No wlasnie to czekanie... ja zawsze czekalam do pierwszego dnia spodziewanej@ a teraz postanowilam wczesniej zawsze jak nie wyjdzie to i tak sobie wmowie ze pewnie za wszesnie a jak zamawialam testy owulacyjne to dostalam 10 testow ciazowych wiec moge testowac ze hohoho oby tylko w koncu jakies wyniki dobre byly:) Trzymam kciuki za testujace
 
hej dziewczynki!!! Dopadl mnie smutek i zal ciocia miala wpasc do mnie dopiero w poniedzialek a tu wczoraj wieczorem przed praca zaczelam juz plamic i wsszytsko wskazuje na ciocie... jajniki bola ... Tak bardzo bym chciala mniec tez fasoloke... dlaczego to wszystko takie trudne,,,:sad::sad: Pozdrawiam was i moze wam sie uda...
 
hej dziewczynki!!! Dopadl mnie smutek i zal ciocia miala wpasc do mnie dopiero w poniedzialek a tu wczoraj wieczorem przed praca zaczelam juz plamic i wsszytsko wskazuje na ciocie... jajniki bola ... Tak bardzo bym chciala mniec tez fasoloke... dlaczego to wszystko takie trudne,,,:sad::sad: Pozdrawiam was i moze wam sie uda...
We wczesnej ciąży również występują plamienia i są czymś zupełnie normalnym. Związane jest to z zagnieżdżaniem się zarodka.
Trzymam kciukasy żeby to nie była @.
 
reklama
ANIAMANIA-JESLI TO @ TO PRZYKRO MI-TRZEBA PROBOWAC DALEJ:tak:ale moze byc jak pisze MYSZA84- tak wiec poczekaj na rozwoj wydazen i daj znac a my tu &&&trzymamy,zeby to bylo zagniezdzanie:tak::tak::tak:a mnie juz podbrzusze nie pobolewa,piersi nie mrowia takze mysle,ze w piatek jednak @ przyjdzie i zaczne brac hormony-nastepna proba w polowie czerwca.pozdrawiam wszystkie kobietki i milego slonecznego dnia zycze:-D:-DMYSZA- spokojnej ciazy;-):tak:
 
Do góry