reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Witam serdecznie, jestem tutaj nowa i za bardzo nie wiem co i jak. Kupiłam testy owulacyjne i testuję je już od dwóch dni. Niestety druga kreska jest jasna. Tak się zastanawiam czy kiedyś będzie mocno bordowa. Życze wszystkim przyszłym mamusiom powodzenia;-)))))
 
reklama
Witam serdecznie, jestem tutaj nowa i za bardzo nie wiem co i jak. Kupiłam testy owulacyjne i testuję je już od dwóch dni. Niestety druga kreska jest jasna. Tak się zastanawiam czy kiedyś będzie mocno bordowa. Życze wszystkim przyszłym mamusiom powodzenia;-)))))

Hejka Nowa forumowiczko:) Ja tez jestem nowa i na tym forum i w dziedzinie testowania ale dziewczyny tutaj sa mile i jak masz jakies pytania napewno odpowiedza. Ja testuje testy pierwszy miesiac niestety tez bez rezultatu. Cykl mam ostanio 31 dniowy dla bezpieczenstwa zaczelam testowac w 12 dniu na poczatku byla jedna kreska a pozniej pojawila sie blada druga i tak juz od szesciu dni wedlug mnie powinnam juz byc po owulacji ale jaki widzisz testy tego nie potwierdzily. Dziewczyny poradzily mi zebym testowala dalej i tak robie ale przy okazji nie rezygnowalam z przytulania chociaz co drugi dzien:) Takze tobie tez tak polecam. A blada druga kreska u ciebie moze oznaczac ze zaraz zrobi sie ciemniejsza. No a wiadomo przytulanko napewno nie zaszkodzi:)Trzymam kciuki za ciebie i wszystkie starajace.
 
Witam serdecznie, jestem tutaj nowa i za bardzo nie wiem co i jak. Kupiłam testy owulacyjne i testuję je już od dwóch dni. Niestety druga kreska jest jasna. Tak się zastanawiam czy kiedyś będzie mocno bordowa. Życze wszystkim przyszłym mamusiom powodzenia;-)))))

Witaj!
Co do testów to tak jak Ci odpowiedziała AniaMania...testuj dalej, ale nie zapominajcie o przytulankach. Czasami testy nie wychodzą a owulka jest.
U mnie dopiero pojawiła się w 24dc ale to też troszkę z innych względów. Choć różnie to bywa...są kobietki na tym forum które mają owulkę zaraz po @.

Hejka Nowa forumowiczko:) Ja tez jestem nowa i na tym forum i w dziedzinie testowania ale dziewczyny tutaj sa mile i jak masz jakies pytania napewno odpowiedza. Ja testuje testy pierwszy miesiac niestety tez bez rezultatu. Cykl mam ostanio 31 dniowy dla bezpieczenstwa zaczelam testowac w 12 dniu na poczatku byla jedna kreska a pozniej pojawila sie blada druga i tak juz od szesciu dni wedlug mnie powinnam juz byc po owulacji ale jaki widzisz testy tego nie potwierdzily. Dziewczyny poradzily mi zebym testowala dalej i tak robie ale przy okazji nie rezygnowalam z przytulania chociaz co drugi dzien:) Takze tobie tez tak polecam. A blada druga kreska u ciebie moze oznaczac ze zaraz zrobi sie ciemniejsza. No a wiadomo przytulanko napewno nie zaszkodzi:)Trzymam kciuki za ciebie i wszystkie starajace.

Trzymam kciukasy za Wasze przytulanki &&&

Dziewczny zapraszam do wątku Starnia by zastać mamą 2010... :-D
 
AniaMania, czasem te testy wychodzą tak, że ta kreska druga nie jest bardzo ciemna a i tak jest owulacja. Zależy jaki test i jaki masz poziom LH.
 
Oki Kahaka rozumiem ale testy robie juz od 11 dni z tego od 8 mam druga blada kreske ani razu nie byla tak ciemna jak kontrolna. Wedlug obliczen owulka miala byc w niedziele i moje przeczucie tez mi tak podpowiada ze juz po.Dzisiaj mam 21 dc. Nie wiem czy jest sens tesowac dalej...

Myszka84 piszesz ze pozytywny wynik wyszedl ci dopiero w 24 dc czy to wlasnie w tym cyklu udalo ci sie zajsc?? Przytulaliscie sie wlasnie wtedy jak wynik byl pozytywny?? Oj szczesciaro chcialabym byc na twoim miejscu. Jesli tobie wtedy sie udalo to jak najbardziej testuje dalej:) Zdroweczka i trzymam kciuki
 
Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy wpis na forum:)
W tym cyklu rozpoczęłam starania. Dwa miesiące temu odstawiłam pigułki, odczekałam jeden cykl, @ przyszła po 26 dniach i od nowego cyklu stosowałam testy. Zaczęłam od 10 dnia. Jak już prawie zwątpiłam, 17 dc wyszła blada krecha, 18 dc mocniejsza od kontrolnej. Dzisiaj jest 25 dc mam delikatne plamienie i pobolewją mnie piersi. Zastanawiam się czy to zwiastun @ czy może się udało:)
 
Hej Inez. Witam na forum i mam nadzieje ze ci sie udalo juz za pierwszym razem. Ja tutaj specjalistka nie jestem wiec moze ktos inny sie wypowie. Mi trudno powiedziec bo po odstawieniu tabletek nie wiadomo jeszcze jakie masz cykle. Moze to poczatek cioci a moze tylko lekkie krwawienie ktore jak gdzies wyczytalam zdarza sie kilku procentom kobiet nawet jesli sa juz w ciazy. Takze najlepiej tescik ciazowy i trzymam mocnooooo kciuki:)
 
Inez, taki plamienie może świadczyć o implantacji zarodka :) życzę Ci aby to było to! Następuje ono ok 6-12 dni po zapłodnieniu, więc, oby,oby ;) trzymam kciuki.
AniaMania może masz testy felerne?
 
reklama
Nie chcę się za bardzo nakręcać ale coś jest nie tak. Poprzedni cykl 26 dniowy, test owu pokazał dwie krechy dopiero w 18 dc, więc w zasadzie okres powinnam mieć 14 dni po owulacji, czyli w przyszłym tygodniu. Całkiem możliwe, że po odstawieniu tabletek coś się rozlegulowało. Plamienia na razie dzisiaj nie widać, za to biję rekordy wizyt w kibelku:)
Bardzo bym się cieszyła jakby się udało ale wiem, że to nie tak prosto więc na razie bardziej biorę pod uwagę jakieś zaburzenia po odstawieniu prochów i zapalenie pęcherza:)
 
Do góry