reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

dziekuje za słowa otuchy, cały czas mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze i zamienie test owulacyjny na test ciazowy:)oj jak ja juz chce miec dzidzie..zycze Wam wszystkim powodzenia
 
reklama
Hej Dziewczyny:) Dolaczam do waszego grona starajacych sie o dzidziusia:) W sumie staramy sie o dzidzie od trzech miesiecy ale dopiero teraz zakupilam testy owulacyjne. Przeczytalam juz tyle watkow na ten temat i w sumie wszystko jasne tylko mam pytanko - mianowicie pracuje na nocki. Jak myslicie kiedy ja powinnam robic te testy?? Spie od 7:30 do 15:30 - 16 do pracy ide okolo 21:30 przychodze jest 7 rano. Jak radzicie?? Lepiej rano jak przyjde z pracy? ostatnia przerwe mam trzy godziny przed koncem czyli w sumie by pasowalo bo nic nie pije ale czy to dobrze tak po ''moim'' calym dniu? czy lepiej jak wstane normalnie zjem obiad potem dwie godzinki odczekac i sprobowac tylko ze wtedy bedzie juz jakas 19-20 Sama nie moge sie zdecydowac. NO i mam jeszcze pytanko bo jakos tego nie wychwycilam czy odczekiwalyscie po sikaniu troszke az mocz ostygnie bo w mojej ulotce pisze zeby odczekac az mocz osiagnie temperature pokojawa?? Z gory dziekuje i trzymam kciuki za wszystkie starajace:)
 
Ja bym Ci radziła robić testy dopiero gdy wstaniesz po nocce, czyli ok 19-20. Ja też robię w takich godzinach i jest ok, ważne, żeby ze 2 godz przed testem nie pić za dużo.
 
Ja bym Ci radziła robić testy dopiero gdy wstaniesz po nocce, czyli ok 19-20. Ja też robię w takich godzinach i jest ok, ważne, żeby ze 2 godz przed testem nie pić za dużo.[/QUOTE]

Dziekuje kochana za odpowiedz. Ja tez mysle ze lepiej po poludniu:) Widze ze tez swieza jestes na tym forum:) A ty jak od kiedy probujesz z testami?? Pozdrawiam cieplutko
 
Hejka dziewczyny:) nic juz nie piszecie to co temat wyczerpany??? A gdzie testujace?? Ja zaczelam dwa dni temu narazie negatywy ale dzisiaj wieczorkiem wyszla blada druga kreska czy to oznacza ze jutro bedzie juz druga ciemna?? jestem w 14 dc cykle mam 30-31 dniowe ale byly tez 29 jak myslicie?? to jest moj pierwszy miesiac testowania wiec nie wiem jak to jest moze ktoras tak miala???pozdrowionka
 
Hejka dziewczyny:) nic juz nie piszecie to co temat wyczerpany??? A gdzie testujace?? Ja zaczelam dwa dni temu narazie negatywy ale dzisiaj wieczorkiem wyszla blada druga kreska czy to oznacza ze jutro bedzie juz druga ciemna?? jestem w 14 dc cykle mam 30-31 dniowe ale byly tez 29 jak myslicie?? to jest moj pierwszy miesiac testowania wiec nie wiem jak to jest moze ktoras tak miala???pozdrowionka

No to rano wykonaj test. Powinna być ciemniejsza ta druga i do działania!
&&& za owocną owulkę!
 
AniaMania, jeśli już pojawiła się jasna kreska, to lada dzień będzie i ciemna. Powinna być z dnia na dzień coraz ciemniejsza, ale działać już powinnaś :) u mnie testy wychodzą pozytywne już 3 dzień, zastanawiam się czy nie mam owulacji jednocześnie z 2 jajników (to chyba możliwe?). Też mam cykle długie - 31 dni około, i pierwszy raz pozytywny wyszedł mi 15 dc, dziś mam 18 dc. Oprócz tego mierzę też temperaturę i obserwuję śluz (też powinnaś). A który to Twój cykl starań? Pozdrawiam.

A, no i nie odpowiedziałam Ci w końcu :) ja jestem po poronieniu (w grudniu) - wtedy zaszłam bez testów. Po poronieniu poczekałam do miesiączki i się staramy z testami - teraz drugi cykl. Chociaż ja i bez testów wiem, kiedy mniej więcej mam owulację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka:) Ja staram sie z mezem od trzech miesiecy ale w sumie wiadomo z miesiaca na miesiac ucze sie coraz wiecej:) w tym miesiacu postanowilam sprobowac tych testow. Macie racje jak tylko teraz z rana odczekam dwie godzinki bez picia i sprobuje wykonac ten test. Kahaka a z tym mierzeniem temp. to moze w przyszlym miesiacy sprobuje no a z obserwacja sluzu to tez kiepsko malo mam tego sluzu,i jakos nie moge wychwicic zakupilam sobie przedwczoraj len w kapsulkach bo gdzies wyczytalam ze juz po 4 dniach powoduje wilgotnosc i sluz jak marzenie:) Zobaczymy. Bardzo mi przykro kahaka z powodu twojej straty ale mam nadzieje ze tym razem wszystko sie uda i wszystkie tu z tego forum bedziemy mogly sie cieszyc macierzynstwem:) Dziekuje dziewczynki za odpowiedzi i wsparcie:) No to dzialamy dalej hihihi
 
hej dziewczyny widze ze nikt tu juz nie zaglada. Pisalam ostatnio ze pojawila mi sie blada druga kreska na testach owulacyjnych to bylo w czwartek powtarzalam potem kazdego dnia do dzisiaj czyli wtorku i za kazdym razem to samo kontrolna kreska bardzo wyrazna bordowa natomiast druga lekko widoczna. I co teraz?? NIe wiem czy mam testowac dalej. Dzisiaj jest moj 19 dzien cyklu. Test powinnam miec juz pozytywny dwa trzy dni temu. Po sluzie nic nie mogie stwierdzic bo ja go prawie wcale nie mam. A i w niedziele caly dzien klulo mnie w prawym podbrzuszu. I skad mam wiedziec czy mialam owulke. Jak radzicie testowac dalej??
 
reklama
AniaMania na moich testach było napisane że dopiero jak obie kreski są ciemne to oznaczają owulację. Jeżeli u CIebie cały czas jedna ciemna a druga blada to testuj dalej. Choć może się okazać że testy są badziewne i nie pokażą owulki nigdy.
Kłucie faktycznie mogło oznaczać owulkę, bo wiele kobiet ma włąśnie takie jej objawy.
 
Do góry