reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Teściowie

Dziewczyny ratunku, szanowna babcia nie może się do na dodzwonić, to zakłada internet - póki co bronię swoich nicków jak mogę, żeby do niej nie dotarły - jeszcze tego brakowało, żebym sobie nie mogła spokojnie klikać np. na GG :wściekła/y: :szok: bo mnie namierzy...


Marlenka, uważaj, żeby nie dotarła do BB, bo by się kobita naczytała :szok: :-D
 
reklama
do nas wczoraj wpadła teściowa na 2 godzinki (załatwiała sprawy urzędowe), Agatka jej nie za bardzo pamiętała i nie chciała iść na ręce, o uśmiechu nie było mowy, ja głupia nie zastanowiłam się i palnęłam tekst, że Agata boi się obcych :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: na szczęście teściówka nie obraziła się
 
ja jestem ciekawa jak emi zareaguje na babcie jak polecimy do PL:confused::eek:
mam nadzieje ze sie szybko przyzwyczai bo chcemy zeby babcia zostala z emi jak my pojdziemy na wesele
no zobaczymy jak to bedzie:-)
 
A mnie wkurza tesc-w sumie dobry z niego chlop i zlote serce ma-ale jak wsiadzie na naszego Jaska to az sie gotuje w srodku- zawsze caly czas Jaska podtrzymuje- nie wazne ze maly umie sam siedziec, raczkowac, stac- caly czas na sile wyrywa mu zabawki i pokazuje jak sie ma nimi bawic-choc Jas wie czasami 100 razy lepiej jak dziala dana zabawka, no i co najgorsze-jak maly sie zachwieje lub ze stania siadzie-tesc wydaje takie okrzyki przerazenia jakby maly wlasnie wypadal z 10 pietra! Jaska tak to przeraza ze zazwyczaj zaczyna plakac! Bozeeee...
 
dziewczeta to nic moja tesciowa uwaza mnie za uposledzozna matke ze nie umiem ugotwac mlaeka wody odpoiwiedniej nalac do kapaniakiedys mi sie spytala czy nie jest za goraca aja jej na to ze zaraz sprawdze tylko tośka włoze głowa do wanny i jak sie bialak zetna to znaczy ze za gorąca ;) myslalm ze mnie wzrokiem zabije a ubaw milama jak cholera i humor mi sie poorawil :)
 
dziewczeta to nic moja tesciowa uwaza mnie za uposledzozna matke ze nie umiem ugotwac mlaeka wody odpoiwiedniej nalac do kapaniakiedys mi sie spytala czy nie jest za goraca aja jej na to ze zaraz sprawdze tylko tośka włoze głowa do wanny i jak sie bialak zetna to znaczy ze za gorąca ;) myslalm ze mnie wzrokiem zabije a ubaw milama jak cholera i humor mi sie poorawil :)
Niestety, czasami trzeba brutalnie... zwrócić uwagę.
 
dziewczeta to nic moja tesciowa uwaza mnie za uposledzozna matke ze nie umiem ugotwac mlaeka wody odpoiwiedniej nalac do kapaniakiedys mi sie spytala czy nie jest za goraca aja jej na to ze zaraz sprawdze tylko tośka włoze głowa do wanny i jak sie bialak zetna to znaczy ze za gorąca ;) myslalm ze mnie wzrokiem zabije a ubaw milama jak cholera i humor mi sie poorawil :)

oj, viola, chyba lekka przesada. Też bym Cię chyba wzrokiem zabił, jakbys odpowiedziała mi coś takiego!!!
 
kinga moze i przsadzilam ale to nie jest moje pierwsze dziecko nie mam 20 lat i wiem w jakiej wodzie kapac dziecko ze mleko powinno byc przestudzone poza tym to moje dziecko :happy: a nie jej i gdyby to zrobila w inny sposoób to mzoe bym tak nie odp poza tym bl taki dzien ze do wszystiego czepiala poza tym wszyskim ja na mpje niszczescie szybciej mowie niz mysle:baffled: :baffled:
 
reklama
dzwonil maz wczoraj do tesciowej kupila dla emi huśtawke do progu jak pojedziemy zeby miala zabawe:tak:fajnie
 
Do góry