reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Teściowa!

reklama
moj syn ma 5 miesiecy i ona widziala go 2 razy bo tylko tyle razy u niej bylam ja tam nie chodze do niej mam ja gdzies po co mam sie denerwowac i sluchac jaka ona madra,ale jak dzwoni do meza to tez swoje madrosci pokazuje do mnie na szcescie nie dzwoni :-)
ha a zeby bylo smiesznie to mieszka ona w bloku gdzie moja mama u mojej mamy jestem dosc czesto i czasem ona widzi jak np chodze z wozkiem pod blokiem czy ide do sklepu ale co tam nie zadzwoni i nie zaprosi to nie bede lazla tam ;-) a szlam z moja mama do sklepu raz ja spotkalam to tylko dziendobry i nawet do wozka nie zajrzala :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

nawet nie poszlam do niej na pierwszy dzien swiat - maz poszedl troche zly byl ale ja postawilam na swoim troche sie posprzeczalismy ale ........:angry: bylo minelo.
powiedzialam ze nie pojde niech powie ze jestem chora czy cos wymysli i zostalam z synem w domu :-):-)
Co do chrzcin to wiedziala kiedy ale ona chora i do kosciola jej daleko isc i stac i zimno - obiad byl u mojej mamy wiec jak o kosciola nie to i na obiad nie zaprosilam :-):-):-) o taka jestem wredna :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Brawo Orsi!:tak::tak::tak: Nie to nie:-p
Moja teściowa jak byliśmy w Święta zapytała jak się czuję, (po raz pierwszy!) a zanim z szoku wyszłam żeby odpowiedzieć to zaczęła opowiadać że przyśnił jej się wnuczek, że płakał i nie chciał do niej na ręce iść. I gada do mnie "niedobry chłopak będzie, niedobry":confused::dry:
Wyszliśmy od niej, a ja w aucie brzuszek głaskam "mądra dzidzia":-) Mąż ryknął śmiechem a i mnie się humor zaraz poprawił:-D;-)
 
:-):-):-):-):-) ha popieram mądra dzidzia :tak::tak::tak:
jak my 1 raz przyszlismy pokazac wnuka to juz wiedzialam ze nie bede czestym gosciem u niej.
Maly mial ok miesiaca i byl calkiem sporym chlopcem urodzil sie 4300 wiec bylo co trzymac i ona mowi daj mi na rece no i dalam i on po 2 minutach nagle zaczal grymasic a ona jakby porazona pradem mowi oj zabierz go zabierz ja nie lubie jak dzieci placza no juz wetdy nie szlak trafil a ona jak zwylke a bo Moj Mateuszek (drugi wnuk) to nie plakal hmmm.. chyba musilo to byc naprawde wyjatkowo niespotykane dziecko skoro nie plakalo ani nie grymasilo :baffled::baffled::baffled::baffled: eh
 
"mój Mateuszek":dry::dry::dry: A co to niby ma znaczyć?:baffled: Co za babsko niesamowite:confused: Jak przyjdzie co do czego to dorosły Mateuszek będzie tylko z takimi tekstami do niej przychodził "Babka, wyskakuj z renty, potrzebuje na piwo";-) Zawsze tak jest...
 
Mój M nie ma nic przeciwko że ja Jego mame bym najchętniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo sam ma podobnie :D. Na poczatku milutka a teraz... powoli sobie uświadamia że Synek ma nową rodzinę :). Wygrałam z Nią bitwę o kochanego M! :tak::tak:
Orsi ja to chyba będę się z Tobą kontaktować bo czuję że będę miała podobne doświadczenia:D.
 
nawet nie poszlam do niej na pierwszy dzien swiat - maz poszedl troche zly byl ale ja postawilam na swoim troche sie posprzeczalismy ale ........:angry: bylo minelo.
powiedzialam ze nie pojde niech powie ze jestem chora czy cos wymysli i zostalam z synem w domu :-):-)
Co do chrzcin to wiedziala kiedy ale ona chora i do kosciola jej daleko isc i stac i zimno - obiad byl u mojej mamy wiec jak o kosciola nie to i na obiad nie zaprosilam :-):-):-) o taka jestem wredna :-D


Orsi brawo !:!!! i to 1000 razy! uwazam ze dobrze postapilas, olej paszczura i to tak , zeby wiedzial, byl swiadomyu ze zostal olany mocnym prostym sikiem ;)

Mój M nie ma nic przeciwko że ja Jego mame bym najchętniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo sam ma podobnie :D. Na poczatku milutka a teraz... powoli sobie uświadamia że Synek ma nową rodzinę :). Wygrałam z Nią bitwę o kochanego M! :tak::tak:
Orsi ja to chyba będę się z Tobą kontaktować bo czuję że będę miała podobne doświadczenia:D.

mariola zgadzam sie w 100% z tym syndromem utraconego synka. moja jest ok oprocz sklapstwa, ale widze zmiane zacowania i chyba taki szczery bol matki od kiedy sie pobralismy. dziecko, co ciekawe mielismy przed slubem i jeszze taka nie byla. czyli to naparwde jak jej sie synusia zabierze, jak sobie wybierze inna kobiete, bo wczesniej to ona byla najwazneijsza. niestety nic sie na to nie poradzi, zbadany przez psychoanalitykow typowy odruch... ponoc daja sobie spokoj jak synowie maja ok.40 lat bo sa juz starymi chlopami i gdzies iù znika ta matzyna nic, juz go by same z siebie nie przytulily i nie obcalowywaly...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mariola_Odp: Teściowa!
Mój M nie ma nic przeciwko że ja Jego mame bym najchętniej
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
bo sam ma podobnie :D. Na poczatku milutka a teraz... powoli sobie uświadamia że Synek ma nową rodzinę :). Wygrałam z Nią bitwę o kochanego M!
yes2.gif
yes2.gif

Orsi ja to chyba będę się z Tobą kontaktować bo czuję że będę miała podobne doświadczenia:D.


mam nadzieje ze twoja tesciowa bedzie bardziej normalna :-)
na szcescie teraz nie mam praewie z nia kontaktu nie jezdzimy do niej ona tez nie przyjezdza,czasem raz na miesiac moj M pojedzie to mi zawsze zdaje relacje co tym razem kobieta odwalila :-)
 
reklama
a wiecie co :-)
pojechal moj M na swieta do niej i ona dala mu w prezencie jakies tam perfumy dla naszego syna 2 sloiczki bobovity a dla mnie nic :-D:-D
no ale dla wnuka tez sie wysilila kurde :baffled: a wytlumaczyla sie tym ze ona niewiedzila co kupic no kurde czy ciezko bylo jej zapytac jest tyle zreczy ktore mi sie przydadza np. teraz pizamki potzeebuje bo z tych co mial juz wyrusl,krzeselko do karmienia,nawet pampersy bo wiadomo ze sa potrzebne caly czas itp
 
Do góry