reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Gratuluje udanych wizyt dziewczyny :) !!!
Ja czekam na jutro i już doczekać się nie mogę strasznie się boje a mój właśnie ni z tego ni z owego powiedział że postara się wrócić z Tucholi i pójdziemy razem ( nie spodziewałam się bo ostatnio powiedział że następną odpuści i nawet nie proponowała :) ) Ale ja pewnie na płeć poczekam do 20 tyg bo lekarz nie chce wcześniej mówić :(
 
reklama
Cześć dziewczyny
Odebrałam dzisiaj wyniki moczu i krwi. Mocz ok, ale martwię się morfologią. Mam podwyższone leukocyty i neutrofile a obniżony hematokryt. Wiecie może co to oznacza? Trochę się niepokoję a do lekarza idę jutro dopiero.
 
Ja juz po wizycie.
Wszystko w najlepszym porzadku. Dzidzia ma 9.5 cm czyli mierzy tyle ile powinna. Ladnie sie ruszala i serduszko tez pieknie bilo.
Badnia krwi ok i z moczem tez wszystko w porzadku.
Przytylam ok 1.5 kg.
I wiem juz ze bede miala corke:-):-):-) Ale jestem happy.
 
Cinamona super wieści :-) No pięknie dzidzia rośnie. I oczywiście strasznie zazdroszczę poznania płci a w szczególności że będziesz mieć córeczkę .ehh...gratuluję :-)
 
Liwus ty tez napewno juz niedlugo sie dowiesz.
I trzymam kciuki zeby byla dziewczynka.

lilith imie juz mamy. Bedzie mala pszczolka Maia (przez i zeby tutaj w ES dobrze wymawiali)
 
reklama
Do góry