reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Tak sobie was czytam i spojrzałam na swoje wyniki z kwietnia (teraz będę robić dopiero drugi raz morf. i mocz).
I miałam hgb 12,6 i hct 36,9, więc ciut poniżej, ale moja gin powiedziała, że takie niewielkie odchylenia nie są groźne i nic nie zlecała do brania :confused: Biorę tylko co drugi dzień witaminki Prenatal i tyle.
 
reklama
Sami, gratuluję synka, Gryzoń, gratuluję córy!!! Marzę, by pojutrze też się dowiedzieć, kogo mam w brzuszku :)

Przy morfologii chyba najważniejsza jest hemoglobina, to akurat mam w normie, w witaminach dla ciężarówek też jest żelazo, więc może obejdzie się bez dodatkowych tabsów :)
 
Ostatnia edycja:
Sami, gryzoń super, że już wiecie kogo macie w brzuszku :tak: Ja muszę poczekać jeszcze 2 tyg. na wizytę i mam nadzieję, że tym razem dzidzia się odwróci (poprzednio była tyłem) :blink:
 
Gratuluję udanych wizyt no i córeczki i synusia :tak: Niech zdrowo rosną :tak:
U mnie ostatnio morfologia idealna i żadnych odchyleń nie było teraz będę przed wizytą robić i oby się nie zmieniło :-)
 
Dziewczyny moje gratulację - super, że znacie już płeć. Ja swojego Brzdąca będę ogladała dopiero 30 lipca i wtedy liczę, że pokaże co ma miedzy nóżkami:tak:;-):-)
Basia super wiadomości i oby tak dobrze do końca było.
 
Serdeczne gratulacje udanych wizyt :-)
Mnie czekają za niedługo badania krwi mam nadzieje że wszystko jest ok, pierwsze było dobre
 
Ja po wczorajszej wizycie również jestem bardzo zadowolona, dzidzia rośnie zdrowo i jest bardzo ruchliwa. Ponownie słyszeliśmy bicie serduszka, coś niesamowitego:-) Jeśli chodzi o płeć to my jeszcze nie wiemy czy to chłopczyk czy dziewczynka.
 
reklama
Do góry