reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Noukie a dlaczego będziesz mieć cc??


Super wieści dziewczyny że Wasze dzidzie całe i zdrowe:happy2: Niech dalej się dobrze rozwijają :happy2:

Liwus pierwsza mialam cc, maly ulozyl sie glowka do gory no i teraz juz nie chca po tym wszystkim ryzykowac naturlanym porodem, chodz wczoraj lekarz mi powiedzial, ze jakbym chciala to mozemy sprobowac naturalnie, ale ja juz nie chce;-)
 
reklama
Noukie- oby mój lekarz też zdecydował o kolejnym cc , tylko u Nas był zanim tętna i mały mało ruchliwy , brak postępu porodu brak skurczy i odchodzące wody z krwią :(

Mnie coś pobolewa brzuch , momentami okropnie i oczywiście w krzyżu.

Czujecie macicę jak naciskacie brzuch? Ja nie. Ogólnie ostatnio nie bolało mnie tam (w pierwszej też tak miałam zero bóli , nawet piersi- zero symptomów) a teraz wszystko odwrotnie.

Na suwaczku już 10 tydzień- ale ten czas leci :-)
 
ja oba porody mialam sn,jakos nie wyobrazam sobie cc..<boje sie>ale jesli wystapia komplikacje,to moze byc cc,wazne aby dziecko bylo cale i zdrowe :tak:
a wy jesli pierwsze porody mialyscie cc,to drugi nie musi byc taki sam..
mamaPatryka bylas u lekarza ? co z ta twoja bakteria ?
 
Noukie -mój poród był dokładnie taki sam z tym że mi jeszcze dołożyli 2 kroplówki oksy i o nic nie dało i dlatego CC i teraz sobie nie wyobrażam naturalnego od 12 do 23 nic nie ruszyło wiec nie liczę na szczęście - Dlatego też 9 idę prywatnie do lekarza który obił mi CC i będę go się trzymać
 
Ostatnia edycja:
Kitty u mnie podobnie było , 24 h męczarni , 2 oksy- nic to nie dało, znieczulenie do porodu sn , i orzeczenie lekarza : "możliwość zamartwicy płodu - brak postępu porodu , cesarka" . Ponadto mam macice ułożoną w tyłozgięciu to podobno nie ma znaczenia ale z jakiś przyczyn dziecko nie mogło się urodzić. Także liczę że przekonam moją lekarkę na CC :happy2:
 
liwus - też mam tyłozgięcie i co ciekawe postęp porodu 0 + hipotrofia bo młody się zablokował miesiąc wcześniej i nie mógł wyjść wiec też liczę na CC żeby już nie ryzykować
 
reklama
To co teraz powiem może sie nie wszystkim spodobać;) tylozgiecie jestprzereklamowane;) ja starałam sie o pierwsze dziecko 3 lata mieszkając jeszcze w Polsce , odwiedzilam wielu specjalistów i za każdym razem słyszałam o tym tylozgieciu i kilku innych sprawach. Dali mi szanse 20% ze znajdę kiedykolwiek w ciążę, 10% ze kiedykolwiek donosze, ale warunkim było leczenie plackiem.
wyjechalismy z kraju zaszalam w ciążę pracowałam 8 , 5 miesiąca urodziłam zdrowe dziecko, poród był długi ale sn.
 
Do góry