reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
MamaPatryka bardzo mi przykro, tulę Cię kochana mocno i modlę się za Aniołka
[*] Odezwij się czasem i daj znać jak się miewasz a już koniecznie jak uda wam się zajść ponownie. Dużo siły Ci życzę i żebyś już więcej nie cierpiała całuję
 
Tule Cie mocno kochana!! tzymaj się:-( nawet nie wiesz jak mi przykro, przez moje dzisiejsze emocje domyślam sie jak się czujesz...jeszcze raz tulę mocno:*
 
MamoPatryka życzę dużo sił i dobrej myśli na przyszłość, to ci teraz najbardziej chyba potrzebne ... trzymaj się ciepło .
 
Kochana nie wiem nawet co napisać. Trzymaj się mocno i nie poddawaj negatywnym emocjom. Jesteś mloda,silną kobietą niebawem los Wam da szczęście które bedzie sie wzorowo rozwijalo..glowa do gory!
 
MamoPatryka.... tak mi przykro... nie wiem co napisać... pomodlę się za Ciebie i Twojego Aniołka....
 
MamaPatryka tak bardzo mi przykro :-(
duzo sil dla ciebie, tule cie mocno
dla twojego Aniolka (*)
 
Cinamona jak tam wizyta????

MamaPatryka odezwij sie co powiedzieli na badaniach?????
 
reklama
Jestem po badaniach - Grupa krwi, Cytomegalia, Toxoplasma, VDRL, HBS antygen, glukoza w surowicy, mocz, morfologia, FT4
Zapłaciłam 125 zł, myślałam że będzie gorzej;-)
 
Do góry