reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Mam do Was pytanie odnośnie USG 3D/4D jest sens iść na takie badanie na początku ciąży ok 11-13 tyg ciąży? jeśli chodzi o lekarza to w Łodzi jest specjalista od tych badań dr n. med. Lech Dudarewicz.
 
MamaPatryka89 nic o tym nie czytałam a ni nie słyszałam ale pamiętam z pierwzej ciąży że w 10tc z normalnego usg nic nie było widać i musiałam mieć usg dopochwowe więc trudno mi doradzić Tobie
 
MamaPatryka ja nie mialam usg 3/4D,ale wydaje mi sie,ze to troche jeszcze zawczesnie..tak jak pisze Kiss ,lepiej zrobic to usg ok20tc ;-)

a ja dzisiaj dostalam list ze szpitala i 2.05 mam spotkanie !!!!:happy2:
 
ja mam druga wizte u gina 2.05, mam przyjsc z moczem, beda pewnie tez wyniki krwi i tez pobrali mi na toksoplazmoze,
cisnienie mam zwykle niskie a mialam 130/70 jak na mnie to duze choc wiem ze jest takie w normie
no i oczywiscie juz sie nie moge doczekac wizyty :-)
 
Hej a ja się mogę dziś pochwalić :) byłam u gina ( trochę nastraszył mnie ten ból brzucha) nasza kropeczka ma 4,5 mm wszystko prawidłowo mamy czekać na serduszko :) zapisana luteina i odpoczynek bo powiedział że te bóle są spowodowane przemęczeniem najprawdopodobniej - łatwo powiedzieć
 
reklama
No i my mamy za sobą pierwszą wizyte u lekarza. Zalożona karta, pobrana krew i mocz, ciśnienie lekko podwyższone ale to u mnie norma - w miare upływu czasu bedzie pewnie gorzej no ale na to jestem psychicznie przygotowana. Najwazniejsze teraz to mam w przyszłym tyg zadzwonić sprawdzić wyniki progesteronu - tak żeby monitorowac i nie stracić tym razem ciąży... Z racji wczesniejszej starty lekarka zarekomendowała mnie na wczesniejsze usg - najwyższy raczy wiedziec kiedy to nastąpi.. :dry: Poki co, brac kwas i się nie martwic... :sorry: Termin potwierdzony na 11.12.12 :tak:
 
Do góry