reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

reklama
Ja wizyte mam na 15.05. ale tak myśle, że chyba pójde przełożyć na wcześniejszą date jakąś jeśli się da.
Ale ze względu na poprzednie poronienia, myśle, że nie będzie babka w rejestracji robić problemu:-)
Zresztą narazie i tak chodzi mi tylko o potwierdzenie, że ciąża jest i duphaston, bo USG i tak jeszcze nic nie pokaże:-)
 
Dziewczyny mam pytanie zrobiłam dziś badanie progesteronu i wyszło 21 ng/ml przy normach

faza folikularna: 0 - 1,13 faza owulacyjna: 0,48 - 1,72 faza lutealna: 0,95 - 21,0 po menopauzie: 0 - 1,0 ciąża 1 trymestr 9,3 - 33,2 ciąża 2 trymestr 29,5 - 50,0 ciąża 3 trymestr 83,1 - 160

Czy to dobry wynik? Dodam, że biorę 2 razy dziennie luteinę
 
Bardzo dobrze :-) Pocieszyłaś mnie, dziękuję :-) Dziś mam jakiś dziwny, jest mi smutno i ryczeć się chce, eh szkoda mówić
 
reklama
Do góry