reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Agnis rok w gondoli to chyba zadne dziecko nie ulezaloby. Niektore siadaja juz jak maja 6msc i trzeba pasami przypinac. My przenieslismy sie na spacerowke jak miala z 4 msc ale wtedy jezdzila na lezaco bez pasow
 
reklama
my Kurczaka przenieśliśmy do spacerówki jak miał 4,5 miesiąca, nie chciał leżeć w gondoli ni cholery,, darł tylko buzie......
Agnis pompowane lepsze niz piankowe, duże lepsze niż malutkie, malutkimi ciężko podjechać, ciężko pchać ,po malutkim śniegu nie przejedziesz.........
 
Agnis – jak kupisz 3w1, to kup taki, żeby przypasowała Ci spacerówka z zestawu, a jak Ci się znudzi, to 3w1 szybciej potem sprzedasz niż sam głęboki i kupisz sobie z tej kaski jakąś spacerówkę, a i jeszcze zostanie :tak: Ja z takiego założenia wychodzę, a co do kół to piankowe lżejsze, a pompowane cięższe i tu ja osobiście nie widzę różnicy, bo dużo zależy od stelaża wózka, ale na pompowanych wózeczek tak fajniej się buja jak jest odpowiedni stelaż. Ja to chyba kupię używkę, bo są na prawdę zadbane i w korzystnych cenach.
 
Muniś ja kupiłam używkę 3 w 1 za 480zł:-D
Ma 4 równe duże, pompowane koła. I najważniejsza e mogę fotelik zamontować na wózku:-D A i mam oparcie w gondoli, takie do podnoszenia, jak dziecko będzie chciało siedzieć. Spacerówka też jest montowana przodem lub tyłem.
 
No i jesteś idealnym przykładem, że można kupić tanią i zadbaną karocę :tak: Wg. mnie nie ma sensu wydawać tyle na wózek, to już wolę za tą kaskę kupić maluszkowi huśtawkę Fisher Price'a lub leżaczek, a wózek kupić tanio, żeby potem sprzedać drożej, hłehłehłe :laugh2:
 
Nie korzystałam, ale podoba mi się i to bardzo, a używki są w dobrym stanie i niedrogo na allegro...muszę tylko mojego namówić, bo mu się nie podoba :wściekła/y:
 
reklama
Agnis ja mam pompowane w tako i trzeba uważać na szkło bo raz złapałam gumę. Anna polskich chodnikach cudów
Różnych pełno. Pierwsza zasada dobrego wózka to funkcjonalność a wygląd to już najmniej ważne a prawda taka ze trzeba dużo mieć dzieci żeby w końcu dobrze wybrać wózek :)
 
Do góry