reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

reklama
Można się skontaktować ze sprzedawcą żeby wystawił ponownie ten produkt, często sprzedawcy się na to zgadzają, albo trzeba mieć nadzieję że jak się zakończy ta aukcja to rozpoczną kolejną z tym samym przedmiotem w tej samej (nie wyższej) cenie.
 
a my zastanawiamy sie nad takim wózkiem Smiki, Wózek 3w1, kolor Navy-Blue - Smiki - Świat niemowlaka - Smyk.com
jest to jakaś nowość dostępna tylko w smyku. W związku z zerowym doświadczeniem w tej kwestii proszę o pomoc. Dodam tylko, że mieszkamy poza miastem, gdzie nie wszystkie drogi są równiutkie. Poza tym wózek jest lekki, łatwo się składa i ma przekładana rączkę na czym mi bardzo zależało.
 
Co do wózków marzył mi się 3 w 1 i teraz wiem ze jak bym miała tylko dla jednego to wózek głęboki na początek a później zainwestować w spacerowke dobra i cenowo wyjdzie pewnie tak samo choć rozłożone w czasie nawet ten pierwszy używany bo są praktycznie jak nowe.
 
mamusia synka - właśnie na ebay-u go oglądałam i zastanawiałam się nad nim...nawet ładny jest. Wiesz już coś o nim czy warto się nim zainteresować?

ozila - ja bym chciała Stokke, ale mojemu facetowi się nie podobają, mówi, że takie dziwaczne są. Jakbym się mocno uparła to by w końcu poszedł na moje, ale pytanie czy on nie ma za małego "kosza"...chociażby na jakieś zakupy...? No i na polskie drogi...kurcze mam dylemat, bo wózek sam w sobie jest mistrzowski, a używki są w kuszących cenach. Ma ktoś go może tu na forum...?

Co myślicie o tym? Wózek Abc Design Mamba Głęboko Spacerowy - Ceneo.pl
Abc Design Mamba widziałam filmik, świetny jest, ale opinie takie sobie..ktoś coś o nim może wie?
Moje główne priorytety to aby wózek był lekki, mały po złożeniu i miał ładny design ;-) Zastanawiam się też nad Quinny, bo są na prawdę ładne...
 
Ewa86 mam pytanie odnośnie wózka:tak:
Dokładnie adapterów, czy do nich pasuje każdy rodzaj maxi-cosi? Bo gdzieś przeczytałam, że tylko Peble i cabriofix.
 
reklama
Mam pytanie. Lepiej kupic wozek 3w1? Czy np. sam głęboki za ok 400-500 zl i po roku wtedy spacerowke? Wtedy się tak finansowo chyba nie odczuje...
Już sama nie wiem ;/
Akola jakie lepsze? Pompowane?
 
Do góry