reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tekst usłyszany: "ciąża to nie choroba"

Ależ dlaczego? Po prostu daj mi te pieniądze, a ja nie będę miała problemu 🤷‍♀️
Bo one jednak pracodawcom z nieba nie spadają, a tak miałabym szansę 🤷‍♀️
 
reklama
Ależ dlaczego? Po prostu daj mi te pieniądze, a ja nie będę miała problemu 🤷‍♀️
Bo one jednak pracodawcom z nieba nie spadają, a tak miałabym szansę 🤷‍♀️
Bo pracownikom spadają, to dlatego siedzą w domach i naciągają tych biednych pracodawców. Jak ktoś nie ma jaj i środków, żeby mieć swoją firmę, to niech się na DG nie porywa.
 
O widzisz - a może jednak ktoś ma jaja i wie, co zrobić, by swoich pieniędzy nie tracić 🤷‍♀️
Także słabe porównanie. To pracownik ma zarabiać na pracodawcę, a nie odwrotnie. Po to jest zatrudniany 🤷‍♀️
 
O widzisz - a może jednak ktoś ma jaja i wie, co zrobić, by swoich pieniędzy nie tracić 🤷‍♀️
Także słabe porównanie. To pracownik ma zarabiać na pracodawcę, a nie odwrotnie. Po to jest zatrudniany 🤷‍♀️
Uwierz, można być człowiekiem, zatrudniać ludzi różnej płci, w różnym wieku, zarabiać i jeszcze móc spojrzeć sobie w lustro. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to znaczy, że mimo popisów kiepsko znasz przepisy.
 
Dyskusja robi się bzdetna. Ciąża to nie choroba, ale jej objawy są dla niektórych tak przykre, że mają prawo siedzieć w domu od kiedy im lekarz na to pozwoli i choćby pracodawca miał z tego powodu ugryźć się w tyłek to tak jest. Dosrywanie komuś tym oklepanym tekstem, zwłaszcza przez przełożonego jest nietaktowne, niesmaczne, a w określonych okolicznościach ociera się o mobbing. Prawo zostało ustalone po to, by było się o co oprzeć, nawet jeśli komuś bardzo nie pasuje to, że przez swoją płeć i wiek, możemy pewnego pięknego dnia rzucić zwolnienie na wczesnym etapie ciąży - i nikt nie ma prawa wnikać w to, dlaczego.

A wypowiedzi dwóch delikwentek, które bardzo aspirują do bycia twardymi, silnymi paniami, tylko wyjaśniają, dlaczego kobiety nigdy nie będą rządzić światem. Nie ma forum dla przyszłych i obecnych tatusiów, gdzie mogliby do woli obrzucać się błotem ze względu na wybory życiowe. Nie bez powodu.
 
reklama
Do góry