reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Witam dziewczynki :))

jestem mamą 7 miesięcznego Michasia i chciałam odkupić od kogoś krzesełko do karmienia, jezeli znacie kogoś kto chętnie by sprzedał takie krzeselko to prosze o kontakt z tą osobą :) moje gg to 4362381, mail bernadka85@onet.eu, lub na priva.

Bardzo dzękuję i pozdrawiam:))
 
reklama
Momo a Ty nie masz przypadkiem źle ustawionego suwaczka z Zosieńką:)? Sorki, że tak piszę ale Maciuś ma dzisiaj 3 tyg i jeden dzień czyli 22 dni:p
Brylancik to normalnie Ty już spakowana chyba jesteś. Ja nawet nie wiedziałam, że Ty już na wyjściu. Tylko czekać jak twoje maleństwo zobaczymy na zdjęciu:)
anrysa no właśnie przed chwilą rzuciło mi się to w oczy a teraz czytam że ty też się tego dopatrzyłaś .. dziwne bo przecież suwaczki same liczą na podstawie daty a tu taki klops .. musze to zmienić i to zaraz :-D
 
Momo tak teraz patrzę na suwaczki jak to już szybko czas leci. Za niedługo już do pracy trzeba będzie wracać:( Ale fajne jest to, że rozpakoałyśmy się niemal w podobnych terminach co nie:) A ostatnio się skapnęłam, że dziewczyny zgadły kolejność naszego rozpakowywania się, jak kiedyś o tym pisały. Mój mały śpi już od 16, uśpiłam go w foteliku, bujając go nogą bo rękami ściągałam pokarm i jadłam zupę. Normalnie teraz trzeba nauczyć się robić kilka rzeczy równocześnie:) Chyba kupię sobie nosidełko takie na siebie, żeby móc coś z małym w domu zrobić jak nie będzie spał.
 
Anrysa ale mnie rozśmieszyłaś tym.:-D:-D:-D
Normalnie 3 w 1 ale jesteś spryciula ,ale tak trzeba niestety :tak:.

Ja chyba obstawiałam Ciebie pierwszą:-)a urodziła pierwsza Kasiazar nie?
 
Igorek ja to cakiem pierwsza urodziłam :)
anrysa, no ja tez tak robiłam na początku , trzeba było miec kilka par rąk żeby z wszystkim się wyrobić
zaniepokojona jak chcesz to zapytam kolezanki bo ona miala do sprzedania foteliki poz bliźniakach. Miała te z Ikei.
 
no dokładnie juz niedługo, a z dnia na dzień coraz ciezej mi sie robi, w nocy jak sie budze to zawsze brzuch twardy ale to tez chyba od pecherza, a tak sie dzisiaj wierci, rozciaga i kopie ze mnie juz cały brzuch i wszystkie wnetrznosci bola, ale byle by szczesliwie do konca dotrwac i miec juz skarba w swoich ramionach
 
reklama
brylancik przez Twojego nowego avatara to mi się z Igorkiem teraz mylicie:(

A w ogóle dziewczyny piszecie tu i ja nic o tym nie wiedziałam
 
Do góry