reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Kurcze ale Wy macie dobrze z tymi dziećmi w nocy mój to co dwie godziny się budził w nocy na żarełko :nerd:.

Anrysa super z twardą piersią,juz nie muszisz zadrościć dziewczynom ;-).
 
reklama
Oczopląsu dostaje, juz nie wiem gdzie odpisywać :D
anrysa, bliźniakach ? ło matko :p
brylancik
i własnie o tam nam chodzi, im więcej tym weselej i nie trzeba się nimi zajmowac bo sami to robią :D
 
Anrysa mówisz za masc ci pomaga, to musze spróbować bo coraz czesciej mnie zaczynaja bolec jak dotkne a co do Maciusia to super jeszcze mieciaca calego nie ma a tak ładnie spi, mam nadzieje ze moja dzidzia tez tak bedzie
Igorek troche sie boje ale tak chcialabym juz urodzic
 
Kasia ja tez oczopląsu dostaje :-D:-D i nie mogę nadązyć za Wami :-)

Brylancik dasz radę :-)każda z nas się bała sama widziałaś co dziewczyny pisały i jak sie bały dzielna kobitka jesteś urodzisz raz dwa i bedziesz nam zdjęcia pokazywać :rofl2:.

Mere witaj Tarnowianko ,zapraszamy do pogaduszek z nami :-);-).
 
witam,
i witam nowa tarnowianke Mere
no własciwie to musze teraz juz wyjscia nie mam, a powoli mnie chtba bierze bo coraz gorzej tzn brzuch spina czesciej i do tego zaczyna pobolewac
 
hej mamuśki te nowe i te "stare"

jeju co wy piszecie o bliźniakach :D może bym i chciała gdyby to była pierwsza ciąża - ale teraz to już dziękuję ale wystarczy .. a Kasia ty to odważna jesteś jak już myślisz o drugim bajbiku hmm ale fakt chyba lepiej mieć w krótkim odstępie czasu a nie tak jak u mnie ;] jedno co mogę powiedzieć to to że macierzyństwo w tym wieku jest bardziej dojarzałe, jakieś wyciszone etc ..

brylancik nie taki diabeł straszny jak go malują :) pozatym bardzo szybko się zapomina ten ból a ja dopiero dwa dni temu sobie przypomniałam że na porodówce to żygałam jak kot, normalnie wcześniej miałam dziurę w pamięci .. a brodawki smaruj kochana smaruj napewno ci to nie zaszkodzi no i masaż brodawek przyśpiesza poród więc kto wie ... :)

witam nową mamusię - prosimy parę słów więcej ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny:) Mere witaj:)
Ja tylko na chwilkę. Wiki mi się rozchorował, w nocy dostał 41 stopni gorączki, dzisiaj byłam z nim u lekarza i babka kazała mi go wyeksmitować na kilka dni do babci, żeby nie zaraził Maciusia. Ponoć teraz jest tak, że do 3 miesiąca życia jak dziecko jest chore to antybiotyki podaje się tylko w warunkach ambulatoryjnych także masakra. Mam nadzieję, że się Maciuś nie zaraził, bo wczoraj jak na złość łaził koło niego cały czas:/
Brylancik smaruj smaruj.
Momo a właśnie napisz, tak z ciekawości. Myślisz, że takie macierzyństwo w starszym wieku jest fajniejsze??
Ja mam odwrotne odczucia, jakoś przy Wikim miałam strasznie dużo cierpliwości, umiałam zrobić kilka rzeczy na raz i zajmować się nim. Teraz nie daję rady, jestem bardziej roztrzepana i nerwowa. Kurde wtedy to pamiętam nawet wstawanie w nocy co godzinę nie było dla mnie problemem a rano na studia przecież jechałam a teraz szkoda mówić. Chyba, że dopadła mnie depresja poporodowa.
Ja sobie obiecałam kiedyś, że będę mieć dzieci max do 35 roku życia. Później już nie a teraz to widzę, że chyba po 30stce to już wogóle się nie będę do tego nadawać.
O bliźniakach zapominam:sorry:
Widocznie każdy ma inczaj:)
Kasia to ja Cię podziwiam:)
 
Do góry