reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
witam się
No więc tak Mój Kamil to juz nawet nie na jedzenie się budzi tylko tak po prostu Jakby miał zły sen albo nie mógł się odwrócić bo czasami jak mu nawet daje butle to nie chce jeść
AniaSm nie byliśmy na lubince bo mieliśmy wczoraj pogrzeb Nawet nie mogliśmy skoczyć na pół godzinki i zobaczyć czy wszystko ok Ale z tego co pracownicy mówią wszystko się udało W ogóle to się zastanawialiśmy jak to wyjdzie jak śniegu nie ma ale na szczęście temperatura spadła... ale sters był
Anrysa Ty to naazie się wykuruj i niech Ci się blizna zagoi żeby się jakieś zakażenie nie wdało
co do warunków na basenie to odkąd zrobili remont to jest zimno tzn w szatniach Ja np jak byłam to zmarzłam Chciałam zabrać Kamila ale mimo wszystko się boje że go gdzieś przewieje
brylancik juz go próbowałam poić w nocy...i tragedia Moe dziecko nie lubi pić
inga z tego co kojarzę to na goldhamera jest USG 3D ale nie wiem czy robią bo ja jak szukałam z rok temu to nie znalazłam i byłam w Krakowie USG 4D Krakw, USG 3D Krakw - Ultramedica jestem bardzo zadowolona Koszt to około 400 zł
 
inga tak tonka dobrze pisze jest na goldhamera i 3D kosztuje 200 a 4D kosztuje 300 i to jest swietna sprawa, polecam 4D stówa wiecej ale warto
Kasia ja mam suwaczek ale na moim profilu a czemu mi sie nie wyswietla przy kazdym wpisie to nie wiem, ja sie na tym nie znam
 
reklama
Momo a Ty nie masz przypadkiem źle ustawionego suwaczka z Zosieńką:)? Sorki, że tak piszę ale Maciuś ma dzisiaj 3 tyg i jeden dzień czyli 22 dni:p
Brylancik to normalnie Ty już spakowana chyba jesteś. Ja nawet nie wiedziałam, że Ty już na wyjściu. Tylko czekać jak twoje maleństwo zobaczymy na zdjęciu:)
 
Do góry