reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Igorekkk ja nie mam pojęcia co z tym moim dzieckiem sie dzieje Czasem mysle że mu za gorąco albo że jest głodny albo zęby ida nie wiem... jestem załamana bo dość że od 9 miesięcy nie przespałam całych 5 godzin to przez ostatni tydzień nie wiem czy 2 przespałam...
 
Dziewczyny a Lubinka czynna ?
A powiedzcie mi czy wiecie jak to jest z tarnowskimi basenami ? Da się iśc z takim maluszkiem jak moja Ania ? Są do tego warunki ? Była któraś ?
 
Jacie Tonka to masz z synusiem przejścia. A może brzuszek go boli po prostu. To ja na Maciusia narzekam, a dzisiaj jak zjadł o 23 tak do 5 rano spał ale jak się obudził to myślałam, że mi cycka urwie. Tylko, że potem to już co godzinkę wołał. Wogóle od wczoraj ma luźne bardzo kupki tak jakby miał biegunkę, jak dzisiaj do południa dalej tak będzie to muszę z nim jechać do lekarza.:(
Kasia kurcze no niby jest ten nowy basen otworzony i jest tam brodzik, dla malutkich dzieci. Ja bym dryndnęła do nich na ten basen i zapytała, czy można z takim maluszkiem. Z takim już chodzącym na 100% bym poszła, ale czy z takim maleńkim to sama nie wiem. Szczerze to ja też bym z chęcią poszła na basen z Maćkiem, szczególnie, że uwielbiam pływać:)
 
hejka
tonka wiadome kazde dziecko jest inne ale ja pamietam ze moja bratowa to do Marcinka tak do około własnie roczku wstawała tez co chwile tzn do pol roku to con 2 do 3 godz a pozniej to juz dawala mu na noc kaszki zeby bylo tezej w zoladku ale i tak raz albo dwa musiala wstawac wiem ze pozniej zamiast jedzenia zaczela mu dawac picie, na poczatku tez czesto i zostawiala mu butelke z piciem kolo niego i sie tak nauczył ze jak sie obudził to sobie łyknol picie i szedl spac jedynie taki byl problem ze dosc czesto pampers byl przesikany ale za to nie pchala mu tyle w zoladek i nie musiala wstawac i on sie tez nie budził bo tak na poł spiaco sie napil i dalej spał
 
Brylancik dobrze piszesz:) Właśnie Tonka ja sobie przypomniałam, że gdzieś tak od 3 miesiąca też oszukiwałam Wikusia piciem w nocy. Najpierw dostawał wodę z glukozą a potem herbatkę i w końcu przestał w nocy wstawać. Chyba gdzieś tak jak miał pół roku to już całą noc przesypiał.
 
Anrysa, a moze wydaje Ci sie ze kupki są rzadkie m? Ja tez swego czasu juz do lekarza miałam biec bo kupki bardzo luzne, ale na mleku mamy takie moga być no i do często mieszaja sie razem z siuskami i daja włąsnie wrazenie takich bardzo rzadkich. Na basen bede musiała faktycznie zadzwonic i sie dowiedziec. Z takimi maluchami od 3 mca mozna :)
 
reklama
Do góry