reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Witam ja będę rodzić w nowym szpitalu a moją ciążę prowadzi dr Gałka do której chodzę prywatnie ale również ona pracuje w szpitalu i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z niej
 
no Marzenko końcówka niestety jest najgorsza (przynajmniej tak było w moim przypadku ) :tak: teraz odpoczywaj jak najwięcej możesz (pewnie słyszysz to od każdego) ale uwierz mi to prawda , bo potem jak już dzidzia się urodzi to jest ciężko się wyspać , chyba że masz kogoś kto ci będzie pomagał :tak: , dopóki nie dojdziecie do jakiegoś stałego rytmu , mój synek ma już prawie 4 miesiące i koleżanki mi zazdroszczą bo śpimy prawie do 10 ;-) z godzinną przerwą w okolicach godziny 6-7 bo wtedy sobie rozmawiamy lub bawimy się , ale na początku nie było tak kolorowo i usypianie go trwało nieraz 2lub 3 godziny
Sliwka witaj na forum :-)
widzę że coraz więcej mam się pojawia , może uda się rozkręcić ten wątek chociaż trochę :tak:

Marzena jeśli chcesz wstawić sobie suwaczek to wejdz na swój profil w zakładce sygnatura sobie wklej ten kod ;-)
 
Witam,WIEM AniuSm że początki sa najgorsze no ale przy drugim dzidziu już będzie lepiej;-) masz rację co do odpoczywania bo trzeba korzystać z odpoczynku póki jeszcze można a po za tym to już weszłam w taki czas co bardzo potrzebuję tego odpoczynku bo zmęczenie i różne bóle narastają z dnia na dzień ale wszystko da się znieść.A ty gdzie rodziłaś i kto prowadził Twoją ciąże naturalnie czy była cesarka bo mnie podono grozi cesarka
 
Witam dziewczyny bardzo proszę poradżcie mi coś bo nie wiem co robić a chodzi o to ze ostatnio nie czuj prawie wogóle ruchów mojej dzidzi a czułam je wcześniej bardzo często i intensywnie a teraz jak by dzidzi w brzuchu nie było,myślicie że to jest naturalne czy może jest coś nie tak???
 
Witajcie "nowe mamuśki" :) Nareszcie coś zaczęło się tutaj dziać. Marzenko ja poszłabym do lekarza, moja niunka też miała taki moment pod koniec ciąży, ale to nie trwało długo, pewnie też wiedziała co ją czeka i postanowiła poodpoczywać ;) Trzymamy kciuki.
Sliwka witaj u nas na forum ;)
 
Witam ruchy ja czuję ale minimalne po prostu takie jak na samym początku a dzieje się tak od tygodnia a wcześniej bardzo czułam ruchy kopanie itp więc właśnie przez to się troszkę obawiam czy to jest normalne ale mam nadzieję że nic złego się nie dzieje
 
reklama
podobno pod koniec ciąży może się zdarzyć że dzidzia słabiej się porusza , najlepiej idz do lekarza , mój Kuba do samego porodu kopał jak szalony ale koleżanki też tak miały że dzieciaczki im nie dawały zbytnio o sobie znać pod koniec ciąży
 
Do góry