reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Witam!
Jestem nowa na forum.
Termin mam na 5 listopada. Pozdrawiam wszystkie mamuśki.:)
A mam jeszcze pytanie dla tych które juz urodzily.
Czy w Tarnowie w szpitalach jest problem zeby tatus był przy porodzie ?
 
reklama
witaj Kasiu
ja co prawda nie rodziłam w Tarnowie ale z tego co wiem to w nowym szpitalu jest jak najbardziej taka możliwość i warunki są dużo lepsze od normalnej sali porodowej :tak: , a na starym jakieś 2 lata temu moja szwagierka rodziła i mąż chciał być ale nie mógł bo był więcej niż jeden poród :szok:
Marzenka jak samopoczucie i jak dzidzia??
 
Witam wszystko wróciło do porządku dzidzia znów ruchliwa jak dawniej po prostu miała chwilowy zastój ale na szczęście wszystko oki:) jedną żeczą którą mi ostatnio bardzo dokucza jest wysokie ciśnienie i choć za żywam tabletki na ciśnienie ciągle mam wysokie no i to mnie troszkę martwi
 
też miałam wysokie ciśnienie pod koniec ciąży i do tego byłam strasznie opuchnięta i lekarz kazał mi przestać używać soli tzn nie jeść słonego i pomogło , może u Ciebie też tak będzie , możesz spróbować
 
Staram się jeść wszystko mniej słone niż zawsze choć ciężko mi jest bo bardzo lubię słone do tego jeszcze chipsy i takie tam różne co nie powinnam ale ograniczam się a jeśli chodzi o opuchnięcie to mam ręce spuchnięte nogi nawet nie
 
Cześć :-)

AniaSm No może się rozkręci .

Może napisze coś o sobie,jestem mama Igorka który ma 3,pól roku,Mąż często wyjeżdża więc siedzimy sami :-(i czasem sie nudzimy.:baffled:Ja narazie nie pracuje,choć zwracam uwagę na ogłoszenia. Igorek chodzi do przedszkola,o ile nie choruje :-(,teraz znów był w domu bo mu sie jakis katar przyczepił ale na szczęście szybko przeszło :-)więc w poniedziałek do przedszkola.


Ania Sm -moze napisz też coś w skrócie o sobie co ??:-)
 
mam 4,5 miesięcznego synka Kubusia , na stałe mieszkam w Norwegii ale przyjeżdżam do Tarnowa na wakacje i święta , bo mam tutaj rodziców , nie pracuje póki co
teraz jestem w Tarnowie aż do 4 maja , a mój mąż jest w NO bo urlop mu się skończył a ja mam komunię mojego chrześnika 2 maja więc nie chce go zawieźć i chcę być obecna
 
reklama
Do góry