reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

mój mąż jest od 3 lat , a ja od stycznia zeszłego roku :tak: , w sumie podoba mi się tam jest o wiele lepiej niż w PL , żyjemy z jednej pensji , wynajmujemy mieszkanie i stać nas na godziwe życie :-) , mają dobre zaplecze socjalne i są mili :-) tam się ludziom ufa po prostu :tak:
 
reklama
rodziłam w NO i naprawdę opieka , pobyt i szpital są super :tak: , wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w PL , ciążę prowadzi lekarz pierwszego kontaktu i położna , a przy porodzie jest tylko położna ,no chyba że są jakieś problemy to wtedy wzywają lekarza :tak:
sale porodowe są bardzo przytulne , można sobie włączyć swoją muzykę , wogóle nie czuć szpitalem :tak:, sale szpitalne są dwuosobowe a w nich oprócz łóżek są fotele skórzane i ława dla odwiedzających :-)
jedyny minus to to że oni są strasznie za naturalnym porodem i musi być naprawde dobry powód dla cesarki
a gdzie twój mąż wyjeżdża tak często?? w której części miasta mieszkasz??
 
Cześć :-)

Widzę że opieka extra u Was jest:-)skórzane fotele ,u nas to bym pewnie musiała zapłacić jakieś 1000zł,to bym miała skórzane fotele i to na pewno w prywatnej klinice:-)

Pomarzyć dobra rzecz,ja miałam tylko łóżko okropnie wysokie,i na dodatek skrzypiące:-)

Mój mąż to różnie teraz jezdzi do różnych krajów,raz jest to Anglia raz Niemcy a raz Hiszpania,gdzie mu powiedzą tam jedzie :-).A mieszkam,hmm nie wiem która to część ale niedaleko kościoła MIłosierdzia Bożego .


Tak zerknełam, parę stron do tyłu i dziewczyny sa tylko nic nie piszą :huh: i dlatego taka cisza tutaj jest.
 
wiem jakie warunki panują w szpitalu :szok: miałam robioną laparoskopie na nowym i tragiczne łóżko z którego ciężko było wstać :szok::szok::szok: ale chociaż opieka była spoko , bo całkiem fajne położne były :-)
wczoraj byłam u lekarza bo mnie plecy bolą od dłuższego czasu i się okazało że mam jakąś blokade w kręgosłupie piersiowym i od dzisiaj zaczełam masaże , mam nadzieje że mi pomogą
 
Cześć:-)

AniaSm- co tam słychać jak plecy lepiej ???Jak synuś,zdrowy??

U mnie w sumie nic nowego ,Igorek chodzi do przedszkola, odpukać zdrowy :-).

W końcu pogoda się poprawiła,:-)miejmy nadzieje że tak zostanie na dłużej :-)

Z mężem tez rozmawiałam jak narazie wszystko ok ,choć wczoraj zaspali z kolesiem i spedytorka musiała zmienić im trase ,i nie obyło sie bez brzydkich słów ze strony spedytora :wściekła/y:.Ech to życie :-(
 
Cześć

Jestem z Tarnowa i jestem nowa na forum :) Mam pytanie do AniSm Tak czytałąm Twoje posty i tak mi się skojarzyło :) Czy masz może bratową o imieniu Ewa ??
 
Cześć

Jestem z Tarnowa i jestem nowa na forum :) Mam pytanie do AniSm Tak czytałąm Twoje posty i tak mi się skojarzyło :) Czy masz może bratową o imieniu Ewa ??
nie , mam szwagierkę o tym imieniu ;-)
Igorekk dzięki z plecami już trochę lepiej :tak: , obkleił mnie masażysta jakimiś magicznymi plastrami ;-) i mają coś pomóc
ale dzisiaj się pięknie zrobiło :-) mam nadzieje że cały weekend taki będzie :tak: bo chciałabym się z koleżankami spotkać a że wszystkie mają małe dzieciaki to byśmy razem pospacerowały :-)
Marzenka jak samopoczucie?? dziewczyny odzywajcie się coś ;-)
 
tak tak o szwagierke mi chodziło :) tyle że pisząc myślałam o tym że Ty jesteś jej bratową Świat jest jednak mały :)
 
reklama
Do góry