reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tarnów

reklama
Witamy na forum. Ja mam takie pytanie do mojej poprzedniczki, która jak widzę ma już 2 dzieciaczków i jest z pewnością doświadczoną mamusią, a przynajmniej bardziej niż ja. Moja córcia ma 14 miesięcy i NIE MA JESZCZE zębów. Ostatnio zaczął się przekuwać jakiś ale całkiem z tyłu. Czy to normalne, A może powinnam się z tym gdzieś zgłosić? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Witaj :) Ja mniej doświadczona ale znam ciut ten temat ;) Córka mojego kuzyna nie miała ani jednego ząbka w wieku 18 miesiecy, nie byli z nią u żadnego lekarza :)na początku 19 miesiąca zaczeły jej iść wszystkie naraz, to była tragedia, dziecko płakało, było bardzo marudne... Jak widać temat ząbków jest jedną wielką indywidualnością - każde dziecko ma inaczej. :) Pozdrawiam :)
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź, kto pyta nie błądzi i zawsze coś ciekawego i przydatnego się dowie. Z jednej strony ta wiadomość mnie trochę uspokoiła, że to nie odosobniony przypadek. Ale z drugiej strony aż strach pomyśleć kiedy przyjdzie ten czas ząbkowania, mała się nacierpi, a i nam nie będzie łatwo, grunt, że wcześniej czy później wyjdą. Pozdrawiam gorąco:-)
 
Witam

jestem Tarnowa. Mama zostalam kilka miesiecy temu. Mieszkam w Tarnowie od urodzenia, moj maluszek niedlugo skonczy 3 miesiace
 
reklama
Do góry