reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Witamy na forum. Ja mam takie pytanie do mojej poprzedniczki, która jak widzę ma już 2 dzieciaczków i jest z pewnością doświadczoną mamusią, a przynajmniej bardziej niż ja. Moja córcia ma 14 miesięcy i NIE MA JESZCZE zębów. Ostatnio zaczął się przekuwać jakiś ale całkiem z tyłu. Czy to normalne, A może powinnam się z tym gdzieś zgłosić? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Witaj :) Ja mniej doświadczona ale znam ciut ten temat ;) Córka mojego kuzyna nie miała ani jednego ząbka w wieku 18 miesiecy, nie byli z nią u żadnego lekarza :)na początku 19 miesiąca zaczeły jej iść wszystkie naraz, to była tragedia, dziecko płakało, było bardzo marudne... Jak widać temat ząbków jest jedną wielką indywidualnością - każde dziecko ma inaczej. :) Pozdrawiam :)
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź, kto pyta nie błądzi i zawsze coś ciekawego i przydatnego się dowie. Z jednej strony ta wiadomość mnie trochę uspokoiła, że to nie odosobniony przypadek. Ale z drugiej strony aż strach pomyśleć kiedy przyjdzie ten czas ząbkowania, mała się nacierpi, a i nam nie będzie łatwo, grunt, że wcześniej czy później wyjdą. Pozdrawiam gorąco:-)
 
Witam

jestem Tarnowa. Mama zostalam kilka miesiecy temu. Mieszkam w Tarnowie od urodzenia, moj maluszek niedlugo skonczy 3 miesiace
 
reklama
Do góry