reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

EWELKA tak, właśnie do Niej i to już w sumie od daaawna...
no ja Ci powioem, ze chciałabym tylko 14 ale raczej to będzie wiecej...podejrzana sprawa, tyję średnio ok 4 kg na miesiąc... Z tym, że ja liczę na to, ze Dzidzia "wyje" ze mnie szysbciutko wszystko - maaaaasę wody którą nachodzę....
Ewelinka a Ty też chodzisz do dr Baryły?
 
reklama
Ale masz śliczną córeńkę.... I jak ma duużo włosków:-D kochana Niunia....
Ja już tak bardzo bym chciała utulić moją, choć cały czas do Niej mówię, zeby się nie spieszyła tylko niech ładnie poczeka choć do połowy lutego:-)
 
Haaaalooooo jest tutaj ktoś ze "starej" ekipy? Co się stało że Was nie ma?

Poza tym gdzie można kupic w Tarnowie lub okolicach wózki dziecięce NIE DROGIE. Bo przecież Mieszko ma ceny wyrąbane w kosmos... Sosnowscy nie lepsi....
hej
ja kupowałam wózek w hurtowni przy ul.Piłsudskiego , jak się z Mickiewicza skręca w prawo do Pałacu Młodzieży :tak: ceny mają przystępne a jak kupisz coś więcej to rabat dają :-)
 
EWELKA tak, właśnie do Niej i to już w sumie od daaawna...
no ja Ci powioem, ze chciałabym tylko 14 ale raczej to będzie wiecej...podejrzana sprawa, tyję średnio ok 4 kg na miesiąc... Z tym, że ja liczę na to, ze Dzidzia "wyje" ze mnie szysbciutko wszystko - maaaaasę wody którą nachodzę....
Ewelinka a Ty też chodzisz do dr Baryły?

Oj ja chodziłam do dr. Gąciarza a dr. Baryłową miałam okazję poznać w szpitalu zarówno przed jak i po porodzie. Naprawdę w porządku kobieta. Prowadziła ciążę mojej koleżanki i z tego co wiem była zadowolona. Nie martw się kilogramami, jeśli bedziesz karmić piersią to schudniesz szybciuteńko :) :tak:
 
Ale masz śliczną córeńkę.... I jak ma duużo włosków:-D kochana Niunia....
Ja już tak bardzo bym chciała utulić moją, choć cały czas do Niej mówię, zeby się nie spieszyła tylko niech ładnie poczeka choć do połowy lutego:-)

A dziękuję :) Ty też się doczekasz zobaczysz :) Ja też gadałam do brzuszka :-) i tyle wygadałam, że mała urodziła się 2 tygodnie po terminie :)
 
Hej dziewczyny!!!
Ja też jestem z Tarnowa i chciałabym do was dołączyć :-) bo mam m.in. parę pytań...

Może najpierw coś o sobie...
Jestem w 34 tygodniu ciąży a dokładnie 33 tygodnie i dwa dni. Spodziewamy się chłopca ;-) ogólnie wszystko jest ok tylko muszę leżeć, zażywać garść leków no i wytrzymać jak najdłużej bo Małemu cosik się spieszy na ten świat :-)

Możecie mi powiedzieć czy na tym wątku pojawił się temat porodu na Nowym Szpitalu?? i mniej więcej która to strona?? Byłabym wdzięczna za informację :-) a jeśli nie było to co możecie powiedzieć?? I czy wiecie coś na temat dr Doroty Gałki?
 
Hej dziewczyny!!!
Możecie mi powiedzieć czy na tym wątku pojawił się temat porodu na Nowym Szpitalu?? i mniej więcej która to strona?? Byłabym wdzięczna za informację :-) a jeśli nie było to co możecie powiedzieć?? I czy wiecie coś na temat dr Doroty Gałki?
Jeśli chodzi o panią doktor to niestety nie słyszałam , a jeśli chodzi o porody w Nowym szpitalu to co rodząca to inna opinia ,moja bratowa tam rodziła i nie narzekała ale dużo zależy od lekarza prowadzącego :tak:
 
AniaSM - dzięki :-) wiem, że różne są opinie. Dr Gałka to moja prowadząca i ona jest na Nowym Szpitalu. Ech zaczynam sie powoli stresić jak to będzie. Wiem, że będzie bolalo itp ale Strach potęguje fakt, że tyle sie słyszy o tych "przyjaznych" pielęgniarkach i położnych że aż słabo się robi...
 
Hej dziewczyny!!!
Ja też jestem z Tarnowa i chciałabym do was dołączyć :-) bo mam m.in. parę pytań...

Może najpierw coś o sobie...
Jestem w 34 tygodniu ciąży a dokładnie 33 tygodnie i dwa dni. Spodziewamy się chłopca ;-) ogólnie wszystko jest ok tylko muszę leżeć, zażywać garść leków no i wytrzymać jak najdłużej bo Małemu cosik się spieszy na ten świat :-)

Możecie mi powiedzieć czy na tym wątku pojawił się temat porodu na Nowym Szpitalu?? i mniej więcej która to strona?? Byłabym wdzięczna za informację :-) a jeśli nie było to co możecie powiedzieć?? I czy wiecie coś na temat dr Doroty Gałki?



Witaj u nas :)
Ja rodziłam na nowym szpitalu i jestem w 100% zadowolona. Wybraliśmy poród rodzinny - na szczęście :) Jest ładna, odnowiona sala,właśnie do porodów rodzinnych, z prysznicem (bardzo pomaga), piłkami, sofami itd. Warunki super. Lekarze w porządku, położne również a i opieka po porodowa też nienajgorsza. Jedyne co mi sie nie podobało to takie "na siłe" zachęcanie do karmienia piersią. Nie każda matka może od razu po porodzie zająć się w pełni maleństwem, nie każda ma pokarm itp a położne niezbyt chętnie przyjmują dzieciaczki na dokarmianie. To chyba tyle jeśli chodzi o Nowy Szpital.
Aaa nie sposób nie wspomnieć o "Pani Laktacyjnej" - pomaga matkom mającym problemy z karmieniem piersią, wspaniała kobieta, wkłada w swoją pracę mnóstwo serca, jest naprawdę miła, uczynna... Nawet po wyjsciu ze szpitala dzwonila do mnie zapytać jak sobie radzę z karmieniem - szok. Jak dobrze że są tacy ludzie na świecie :)
 
reklama
AniaSM - dzięki :-) wiem, że różne są opinie. Dr Gałka to moja prowadząca i ona jest na Nowym Szpitalu. Ech zaczynam sie powoli stresić jak to będzie. Wiem, że będzie bolalo itp ale Strach potęguje fakt, że tyle sie słyszy o tych "przyjaznych" pielęgniarkach i położnych że aż słabo się robi...
nie ma się czym stresować bo przecież i tak cię to nie ominie :tak: , ja będe rodzić w Norwegi bo tutaj teraz mieszkam , to moje pierwsze dziecko i jedynie czego się boję to że będą do mnie coś mówić i nie zrozumiem o co im chodzi;-) a co ma być to będzie , w końcu przygotowujemy się do tego momentu przez 9 miesięcy ;-) głowa do góry :-)
 
Do góry