reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Ja nie mam na celu udowodnić komuś że Tarnów jest zły ani nic takiego. Chyba trochę przewrażliwiona się zrobiłaś.

A że komarów praktycznie nie było ... przykro mi że tutaj była taka plaga a tam było oki. Tyle że nie widzę w tym nic złego żeby to napisać.

Jeśli moja obecność tutaj przeszkadza Ci to po prostu napisz i ja zrezygnuję z pisania z Wami. Będzie mi żal/przykro ale nie mam zamiaru nikomu się narzucać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej wróciliśmy było super pogoda nam dopisała rewelacyjnie kapalismy sie w rzece, jeziorze i podziwialismy widoki moze za rok da sie pochodzic po górach;-)
Karolcia ja uwazam ze ty jestes za bardzo nastawiona krytycznie do swoich teściów .Twoi rodzice sa zawsze naj a o nich nigdy nie anpiszesz dobrego słowa a nieraz ci zostawali z Matusiem i to sie nie liczy???? ja uwazam ze to jest duza pomoc.Przeciez oni nie maja obowiazku nimi sie zajmowac to jest tylko dobra wola . Kazdy z nas jest innym człowiekiem i inne wartoście wyznaje. Zreszta pewnie i tak od razu na mnie naskoczysz ;-)ze ich bbronie. Przeczytałam juz mnóstwo twoich postów i do takich wniosków dochodze:tak:
cały czas powtarzasz i podkreslasz ze Przemyśl to takie super miasto i wogóle naj ono jest a guzik prawda:crazy: ja sie czuje bardzo dotknieta takim porównywaniem i ocenianiem ze tarnów jest taki i owaki a w przemyslu nie ma komarów ( poprostu beka:-D) to juz przegiecie dla mnie:baffled::crazy::nerd: . Ja czuje sie barrdzo urazona taka twoja postawa, jak ty na forum nonstop podkreslasz ze T jest beznadziejny to domyslam sie ze u tesciów robisz to samo wiec mzoe tutaj lezy pies pogrzebany:confused:
koncze ten temat bo jeszcze napisze o jedno słowo za duzo:baffled::baffled::baffled::baffled:

Mam podobne odczucia i zdanie na ten temat:-:tak:) chiłam napisać to już chwile temu ,ale wiem że burze to rozpęta na forum:-p
Z tego co czytam od jakiegoś czasu, to mieszkasz w Bo.....ch,może przeszkadza Ci mętalność ludzi z małych miejscowości,wsi? Powiem Ci Karola,że moi rodzice są ze wsi od 12 lat mieszkają w mieście,oboje sa lekarzami i nie sa jacyś gorsi.Ja mam piekny dom po nich za Tarnowem i jestem ze wsi , wcale nie jestem zacofana itp .Tak samo ludzie z Tarnowa ,też mamy dobrych lekarz,wykształconych ludzi ,uczelnie wyższe,basen,lodowisko itd:-p ,a i komary:-p
 
No cyhyba już przesadzacie. Ja nigdy nie napisałam że ludzie ze wsi sa gorsi. Szczegolnie ze moi tesciowie przez 2/3 swojego zycia mieszkali w miescie i dopiero od 3 lat mieszkaja w B.

Bo pisałaś że są zacofani wiec wywnioskowałam sobi,że z racji mieszkana w małej wsi,a nie duzym mieście.
Nie ważne,dlaczego mieszkasz z nimi w takim razie jak oni sa tacy straszni i zawistni?Ja bym nie wytrzymała w takiej atmosferze,wszytko co robia to jest żle,szkoda nerwów,po co się męczyć? Pamietaj że Ty jesteś tylko ich synowa i zawsze tak bedzie wiec nie oczekuj,że będą skakać koło Ciebie.Wg mnie oni dobrze wiedza co Ty o nich myślisz ,o ich zachowaniu i może stad ich zachowanie i traktowanie Ciebie?? Pamiętaj wina zawsze jest po obu stronach :tak: Ale nie ma sie o co denerwować ;-)
 
To zle wywnioskowalas.
Mieszkam bo na razie inaczej sie nie da. Oni sobie sami zapracowali na taką opinię m.in. swoimi oszczerstwami kłamstwami. Stosunek moich teściów z ich dziećmi jest taki sam jak ze mną więc nie ma to znaczenia że jestem synową.

Teraz proszę o zakończenie już tego tematu. Ja też go skończę i nie będę więcej nic o nich pisała.

No chyba że zdecydujecie że nie chcecie mnie już na forum to wtedy zrezygnuję z pisania.
 
reklama
... ale to lato dupne :-(

Ech dziewczyny .... wiecie co , wydaję mi się ze się co nieco czepiacie :baffled: . Bardzo to było niefajne :-(
Anita ma racje nie nam oceniać , a tym bardziej tylko po jej wypowiedziach,często na podstawie błędnie wysuniętych wniosków .
 
Ostatnia edycja:
Do góry