reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Tarnów

hej Agawa oba fajne:-)
Anita a kto u was patroszy rybki? podziwaiam zaciecie twojego meza do łowienia:tak:ale robisz smaka na grillowana rybke:-p
Ilaria brawo dla Antosia:-)robi postepy:tak:
Karolcia jeszcze nie takie teksty bedziesz słyszec:-p
 
reklama
Agawa Marcel nauczył się chodzic przy meblach, w sumie chodzik mu tak średnio pomagał ;-) ale długo się nim bawił, później go sprzedałam ( prawie nie było widać że był używany bo tam nie ma co zepsuć ) oprucz tego ma jeszcze takie autko jak któraś z dziewczyn wklejała no i nim bawi się do teraz ale to całkiem co innego nie ma co porównywać :baffled:

Ilaria bravo dla Antosia :tak:
 
Agawa mnie się wydaje że jak dziecko będzie miało chodzi to z pchaczem czy bez i tak będzie. Matuś nie miał nic takiego do roku a w wieku 10 miesięcy postawił pierwsze kroki. 1,5 tyg później trochę koślawo ale już sam chodził. Na 1 urodziny dostał auto takie o jakim pisała Kasia a teraz Anneczka i przy tym może bardziej się ustabilizował ale to dlatego że trzymał się czegoś stabilnego. Auto uwielbia do dnia dzisiejszego.
 
My już po spacerku Matulek śpi więc idę pomóc Dawidowi bo problemy z myciem się ma biedaczek :-)

ulala tak w środku dnia;-)

mrówawizyta koleżanki udana? Kondzio się bawił z koleżanką?

lenazdrówka dla Julki niech morze jej posłuży:tak:

dla mnie weeken nie musi być gorący:sorry2: 4 h podróży w jedną stronę i wesele:confused:
 
reklama
Witam :-)
A ja dziś wstałam ... tadam 5:30 :szok: Ale o dziwo dobrze mi się wstawało - nie ma to jak słoneczny poranek :-)

Po raz kolejny jestem w szoku: zaprowadziłam dziś Karolę o 7-mej do przedszkola - była druga w grupie - nie wiem jak Ci rodzice pracują skoro tuz po 15tej znów jest kilkoro dzieci ;-)

Byłam w Krakowie :-) odkryłam nową - jak dla mnie - tanią księgarnię ( na Szewskiej) i nakupiłam z 5 kilo książek - więc dzień dziecka mam z głowy :-D;-)
Jutro znów jadę do K :-D

Karola dzieci szybko łapią nowe słówka :-D
Agawa nie wiem który fajniejszy :zawstydzona/y: może weź ten co Anneczka miała ;-)
Beti przyjdziesz to zobaczysz :-) Muszę jeszcze coś dosadzić :tak:
 
Do góry