reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
land to raczej chyba galeria handlowa, a strzelanina w szkole to nie w Alabamie ?

kurcze Kicia to nie fajnie z tą pracą, kryzys daje się we znaki :-(

no coś ciężaróweczki do nas ostatnio ciągną :-):-D

Land to wojewodztwo w Niemczech a w Alabamie tez dzis strzelali:tak:

Moja mama jak slyszy ze w moich rejonach cos sie dzieje to jest swiecie przekonana ze to u mnie pod blokiem:tak:
 
Nichol mi jak zaczął odchodzić czop to urodziłam następnego dnia ale nie ma na to reguły :), a moja szwagierka rodzi 8 kwietnia i też bedzie miała Krystianka :)

też dzisiaj do Maxa podskoczyłam i widziałam naszą koleżankę ale się jej schudło :)
a w Mohito złapali złodziejkę , Policję wezwali a dziewczyna super ubrana była normalnie w szoku byłam w życiu bym nie pomyślała :/
 
reklama
Do góry