reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Dziekuje za przyjecie:-) A mieszkam na Bitwy pod monte cassino, ktoś mieszka blisko mnie?
Teraz to juz nie zdaze popisac, bo ide z córa do okulisty. Jest wczesniaczkiem i troche badan musimy porobic.
 
Witam Tarnowianki :) dawno mnie tu nie było, ale widze że Wy znacie się juz od dawna i wszystkie jesteście juz od dawna mamami więc macie swoje tematy do rozmów.
Ja wczoraj byłam u gina. Do terminu jeszce prawie 2 tygodnie, ale lekarz powiedział że Krystian ma już tak nisko główke, że lada dzien możemy się "rozpakować".
Niepokoi mnie jedna rzecz- gino powiedział że nie mam rozwarcia, a dziś rano zauwazyłam na wkładce coś, co wyglądało jak czop sluzowy, tylo że wydzielał się pomału i po troche, więc nie jestem pewna czy to to. Jak to u Was wyglądało. Możliwe jest wypadnięcie czopu jesli wczoraj jeszcze nie było rozwarcia?
 
ja nie wiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:mnie nie odpadl, ani za pierwszym ani za drugim razem:-):-)
to juz godzina zero zbliża się wielkimi krokami:-):-):-)
 
witaj Elza, czuj się jak u siebie ;-)

Nichol, myślę że może tak być. a rozwarcia jednego dnia może nie być, a na drugi już może się coś zacząć rozluźniać. ja bym się skontaktowała z ginem.;-)

ale pyszności na obiadki serwujecie, a u mnie bigosik (od tesciowej) i ziemniaczki smażone (osobiście obierane :-D:-D:-D)
 
Cholipka no, nie wiem. Narazie dobrze się czuje więć nie panikuje.
A ja na obiad tylko rybka dzisiaj. Jakoś tak nie mam weny do gotowania ostatnio. Leń mnie jakis dopadł...
 
witam nowe mamusie

:-D:-D:-D ale z nas dobre żonki :-D:tak::-D:tak::-D
no co bardzo dobre w końcu obiad jest no nie :tak::tak::tak:
Dziekuje za przyjecie:-) A mieszkam na Bitwy pod monte cassino, ktoś mieszka blisko mnie?
no ja tak jakby bo west ;-)
;-)
ale pyszności na obiadki serwujecie, a u mnie bigosik (od tesciowej) i ziemniaczki smażone (osobiście obierane :-D:-D:-D)
a to się postarałaś dziś :-D:-D:-D ja osobiście wodę zagotowałam żeby do niej pierożki wrzucić :-D:-D:-D
 
reklama
west Agatka nie słyszałam jeszcze tej nazwy:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a jak dzieciołki dokazują??moja wlasnie je loda:rofl2:z bitą śmietaną:-puprosiła mnie;-)
 
Do góry