reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

witaj Elza, czuj się jak u siebie ;-)

Nichol, myślę że może tak być. a rozwarcia jednego dnia może nie być, a na drugi już może się coś zacząć rozluźniać. ja bym się skontaktowała z ginem.;-)

ale pyszności na obiadki serwujecie, a u mnie bigosik (od tesciowej) i ziemniaczki smażone (osobiście obierane :-D:-D:-D)
ale się narobiłaś :szok::szok::szok:

Kuba lepi cos z plasteliny . Jak go zapytałam co to stwierdził, że duży kamień heheh cóż za ffinezja hehe :-D
Regina ostatnio lepiła z brązowej modeliny KUPĘ :-D:-D:-D:-D
witam kolejną mamusię -ale nam się forum rozrasta :tak:
nichol z czopem nie pomogę - ale tak jak dziewczyny piszą zapytaj swojego lekarza :-)
to taniocha w tym monnari :-D:-D:-D:-D
agawa podciągnęłam gemini pod galerię ;-)
kicia czytałam o tej strzelaninie :szok:
 
reklama
Crunch kupe mówisz :-D:-D:-D Tez nieźle :-D:-D
Aneczka pewnie kleptomanka jakaś, kradnie bo lubi może :szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam Tarnowianki :) dawno mnie tu nie było, ale widze że Wy znacie się juz od dawna i wszystkie jesteście juz od dawna mamami więc macie swoje tematy do rozmów.
Ja wczoraj byłam u gina. Do terminu jeszce prawie 2 tygodnie, ale lekarz powiedział że Krystian ma już tak nisko główke, że lada dzien możemy się "rozpakować".
Niepokoi mnie jedna rzecz- gino powiedział że nie mam rozwarcia, a dziś rano zauwazyłam na wkładce coś, co wyglądało jak czop sluzowy, tylo że wydzielał się pomału i po troche, więc nie jestem pewna czy to to. Jak to u Was wyglądało. Możliwe jest wypadnięcie czopu jesli wczoraj jeszcze nie było rozwarcia?

Cięzko powiedziec. Ja mialam rozwarcie na 1 palec i dopiero jak mi lekarz zrobil na 2 palce to odszedl czop, a odchodzil partiami z jakies 2 dni. I w 3 dniu pojechalam do szpitala i urodzilam:) Czasem czop nawet odchodzi 2 tyg przed porodem wiec roznie to bywa. Jesli masz jakies obawy to najlepiej idz lub zadzwon do swojego lekarza.
 
reklama
Do góry