reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Witam ;-)

Hehe ale trafiłam dzisiaj z tą kawą :-D
crunch jedna galeria ;-) tu u nas to jakieś gemini park chyba ma być tak coś widziałam jak przechodziłam obok budowy na ogrodzeniu :tak:
Zwał jak zwał ;-) Wybrałam się dziś do Świtu i Maxa - rzadko tam bywam ale jestem w szoku ze w Maxie sporo stoisk a Świt bardzo odmieniony :-)
Hejka:-)
Można dolaczyć?
Nie pochodze z Tarnowa, ale od 6 lat tu mieszkam, a od ponad miesiąca jestem mamą malej Tosi.
Jasne, zapraszamy :-)
Dziekuje za przyjecie:-) A mieszkam na Bitwy pod monte cassino, ktoś mieszka blisko mnie?
Teraz to juz nie zdaze popisac, bo ide z córa do okulisty. Jest wczesniaczkiem i troche badan musimy porobic.
Ja mieszkam blisko ;-)Studzianki;-)
Jak po wizycie? Dużo później miała się Tosieńka urodzić?

Witam Tarnowianki :) dawno mnie tu nie było, ale widze że Wy znacie się juz od dawna i wszystkie jesteście juz od dawna mamami więc macie swoje tematy do rozmów.
Kazda była kiedyś nowa :-)Nie zniechęcaj się;-)
Wczoraj pisała tu z nami przyszła mama - Becik :-)

Strasznie mnie głowa dziś boli:wściekła/y:
 
Kuba lepi cos z plasteliny . Jak go zapytałam co to stwierdził, że duży kamień heheh cóż za ffinezja hehe :-D
:-D:-D:-D:-D

Agawa moja dwa tygodnie po rotawirusie i nadal mi lodowke pladruje. Dzis zjadla Nati pol soika obiadku:szok:.


A u mnie w landzie strzelanina byla:szok:

Moj mial w pracy zebranie i przeszli na zapomoge od urzedu pracy pracuja po 4 godziny dziennie i jeden dzien w domu siedza:szok:. Normalnie z dnia na dzien :crazy:. Smial sie ze wysle nas do Tarnowa na przezimowanie.
 
No, to jakies niecale 100km od nas:baffled::confused:

Co do tego czopa. Jak odchodzi podbarwiony jasna krwia to porod w 24. A normalnie odchodzi na dwa tygodnie przed porodem. Moze odchodzic na raty i caly nie odejsc. Nie jest jakims konkretnym zwiastunem porodu.
 
land to raczej chyba galeria handlowa, a strzelanina w szkole to nie w Alabamie ?

kurcze Kicia to nie fajnie z tą pracą, kryzys daje się we znaki :-(

no coś ciężaróweczki do nas ostatnio ciągną :-):-D
 
reklama
Agatka nawet Agunia zjadla 1,5 kawałeczka z suróweczką:-D:-D:-D:-D
kurcze ale to wielkie bedzie:tak:, a jeszcze ta tarnovia ma byc..a już wiadomo jakie sklepy tam beda??
ma byc podobno Zara i H&M z tego co wiem;-)
Crunch pewnie beda miec wiecej ubrań w to nie watpie;-)
Nikia powiedziałysmy sobie tylko czesc;-)
Elza witaj:-)Gratuluje córeczki:-)
Nichol super ze wróciłas:happy: czop śluzowy mzoe długo odchodzi nawet po odpadnieciu całego czopa mozesz rodzic za 2 tyg:sorry2:
Kicia tak blisko was:szok: niefajnie z ta praca :-(
Kasiu i byłas w monari?
 
Do góry