reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

witam

agataxk W pracy jakoś leci - jutro i pojutrze jestem sama, trochę roboty mnie czeka.

kasiadove chyba doszłaś już do perfekcji w robieniu wzorków na kawie. :-):-):-)

kicia76 Zdrówka

agunia271 Mhm, pyszna szarlotka.

agawa25 Dobrze, że poprawia się Kubusiowi.

crunch Też tak wczoraj pomyślałam - tylko żeby był na otwartym wątku. (nie w grupie)

elza_ab Witaj na wątku. Nie jesteś jedyną napływową mamą w Tarnowie. ;) A w którym rejonie mieszkasz? O już doczytałam. Zdrówka dla córeczki.

nichol Prawdopodobnie masz rację z tym śluzem. Może zacząć odchodzić 2-3 tygodnie przed terminem albo w dniu porodu. Nie ma reguły. ;)

kicia76 Ale nie w twoim mieście? TEż jużdoczytałam. :)
 
reklama
Dziekuje za przyjecie:-) A mieszkam na Bitwy pod monte cassino, ktoś mieszka blisko mnie?
Teraz to juz nie zdaze popisac, bo ide z córa do okulisty. Jest wczesniaczkiem i troche badan musimy porobic.

To i ja witam nowa mamusie:) sama dolaczylam 2 dni temu:-)
Mieszkalam w okolicach Twoich bo na Marynarki Wojennej a teraz dojezdzam tam w odwiedzinki do mamy i kolezanek:-)
 
dobrze, ze są Barwy Szczęścia bo mogę nadrobić:-)
a myśmy były w Promiennym Zamku Amela się wyszalała - zadowolona bo miała adoratora i padła już :-D:-D:-D
 
czesc lasencje
Crunch:-D:-D:-D:-D:-Dto Reginka ma zapatrywania:rofl2:;-)
Anneczka jak ja byłam to nonstop piszczała ta bramka :no::wściekła/y: a o której byłas?
mi osbiscie tez sie ciuszki Monari neizbyt podobaja ale poszłam z mama zeby sobie jakby co cos wybrała bo mamy wesele ale niestety nic w jej styl;u nie było:-(
 
Witam nową mamusię

Crunch, Beti - no, no ciekawa twórczość :-D
Dziewczyny - ale szalejecie z gotowaniem u mnie dzisiaj były krokiety z barku zakładowego:-):-):-)

Nichol - mi odszedł czop i urodziłam po 3 godzinach
 
reklama
Witam nową mamusię

Crunch, Beti - no, no ciekawa twórczość :-D
Dziewczyny - ale szalejecie z gotowaniem u mnie dzisiaj były krokiety z barku zakładowego:-):-):-)

Nichol - mi odszedł czop i urodziłam po 3 godzinach
no co...zawsze można nazwać ją: figurka z brązu :-D:-D:-D:-D

niezły, niezły i bardzo rycerski :-D:-D:-D walczył dla niej o samochód policyjny z innym :-):-):-)
u lala...Ty lepiej zacznij odkładać na wesele :tak:;-):-D

dobrze, ze są Barwy Szczęścia bo mogę nadrobić:-)
a myśmy były w Promiennym Zamku Amela się wyszalała - zadowolona bo miała adoratora i padła już :-D:-D:-D
ja nie oglądam bo dużo pracy przy kompie
wyrodna matka ze mnie bo właśnie wrzuciłam Reginkę do łóżka i powiedziałam, że nie mam czasu :-(
 
Do góry