reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

DANA nie wiem co się dzieje ale Dominik też mi śpi ostatnio w ciągu dnia 2-3 razy po 20 minut. Może to ta pogoda tak wpływa na nią. A dopajasz ją? Mi lekarka nie kazała ale nad morzem bez dopajania to Dominik by zginął.
 
reklama
No nie jest tak źle dziewczyny.Zażartowałam z tą 18-stką ;-)Będziecie mnie mieć na głowie znacznie wcześniej.

Karola Madzia dostaje wodę i herbatki do picia.Dziś już skończyła pół roczku więc według mojego planu już dostaje małe co nieco_Od 2 tyg próbuję dawać jej marchewkę(soczek), jabłka(soczek i owoce), a dziś dostała morele.Jak na razie wszystko jest ok.A hebratki z hippa daję.
 
Cześć dziewczynki!!!!

Karolcia to super że miło spędzacie czas:tak::tak::tak::tak:
myśmy wczoraj prawie cały czas w domku byli....
dziś sloneczko świeci:laugh2:to może jakaś woda po południu:rofl2::rofl2::rofl2:i grilk:laugh2:Doma przyjechała z Bartkiem teraz:eek::eek::eek: a od środy znów upał:laugh2::laugh2::laugh2:
 
A my już wizycie lekarskiej. Z wątrobą Dominika wszystko jest oki. Jest lekko powiększona ale w tym wieku mieści się w normie więc nie mamy się przejmować. Powiększony 3 miesiące temu układ na nerce dzisiaj jest idealny. Nie ma śladu po tym że coś było nie tak. Pani doktor kazała nam się pokazać jeszcze przed Bożym Narodzeniem ale to tylko konsultacyjnie. Tak więc Miniuś dzisiaj jest okazem zdrowia :-)
 
Dziewczynki żebyście wiedziały że super się bawimy. Mój tata jest dziadkiem z powołania. Ostatnio Matuś machał sąsiadowi a taty kolega siedział w aucie obok i myślał że to do niego więc też machał. Tata zajechał obok niego i poleciał mu Dominika pokazać i tak się nim chwalił jak milion w totka wygrał. Ma naprawdę niesamowitą cierpliwość do dzieciaków a Matuś za nim przepada bo to jest tylko jego dziadziu Stasiu :-) A i dziadziu trzyma mini dyscyplinkę którą wdraża w życie bardzo sprytnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

beti801 Mogę ci dać jeszcze jedną szansę. ( i innym nieobecnym też ;-):tak:)

karolcia-83 Dobrze, że z Dominikiem wszystko OK.

mrowa1 Udanych wyjazdów.
 
Do góry