reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

MRÓWA mam do Ciebie pytanko. Widziałam krzesełka do karmienia takie jak ma Kondziu na allegro za ok 150 zł. W 2 sklepach w Tarnowie widziałam po 220-250 zł. Uważasz że te z allegro są oki, a w sklepie tylko taką marże walneli czy może to być podejrzane? Dzięki.
moim zdaniem sa takie same jak te w sklepie;-)niektórzy sprowadzaja je z zagranicy gdzie sa tańsze i sprzedaja na allegro ;-)
 
reklama
dobra widzę że tu chyba już nikt nie zaglądnie więc ja też zmykam :tak: do zobaczenia później na żywo :tak: a jakbym kogoś w sms'ie pomineła to widzimy się w trzech słońcach
 
Witajcie dziewczynki :)

Myśmy jednak wczoraj nie wylądowali w Chotowej raz pogoda była jakaś taka nie bardzo a dwa mój Kuba dostał gorączkę :baffled::baffled::baffled: pewnie zabrał Adrianowi :tak:

Karola fajnie masz że w Przemyślu nie ma komarów u nas plaga niesamowita kupiłam młodemu do pokoju takie na prąd przeciw komarom i nawet możemy spokojnie spać w nocy przy otwartym oknie inaczej byśmy się chyba ugotowali :tak:

A ja dziś od rana wzięłam się za okna i umyłam w całym domu :szok: także teraz przynajmniej coś przez nie widać :cool2:
 
Hejka!!!!

Jak tam po spotkanku???? Pewnie superowo:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
mnie jakoś sen zmorzył:baffled::baffled::baffled:i póżno wróciłam....
dzis jade na wiśnie do babci:baffled::baffled::baffled:a tak bym nad wode skoczyła a S w pracy:eek::eek::eek::eek:to znaczy klei:nerd::nerd::nerd::nerd:
miłego dzionka:happy:
 
reklama
Hejka w niedziele:confused2::confused2::confused2:ale senny i brzydki dzień:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a taką miałam ochote jechać nad wode:baffled::baffled::baffled::baffled:
mimo wszystko miłej niedzieli:happy:
 
Do góry