reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca a ciąża

Witajcie ja też przyjmuję lek do 11 na czczo i popijam wodą mineralną nie wiedziałam nawet ,że lepiej przegotowaną teraz już będę wiedziała.
Flori- gratuluję serdecznie szczęśliwego zajścia w ciążę i to w pierwszym cyklu :tak:

jak Wam mija poniedziałek bo mi leniwie pospałam sobie do 10 i zaraz biorę się za obiadek :)
 
reklama
Ja biorę je zawsze o stałej porze bo tak mi wygodniej i taki już nawyk w sobie wyrobiłam. Wstaję rano o 6.00 i zabierając przygotowane kanapki do pracy łykam tablekę :)
a w niedzielę? :-p

nie wiedziałam w sumie, że mogę wypić i iść spać, chyba będę tak robić jak wstaję na siku o 7-8 a potem wracam do spania do 11-12 czasem...uroki ciąży ;)

Flori- gratuluję serdecznie szczęśliwego zajścia w ciążę i to w pierwszym cyklu

dzięki :D zasługa męża hahaha
 
ja już ugotowałam zupkę pomidorową na rosołku i teraz się nudzę przeokropnie mam spotkanie z mamą o 15 dopiero.Idziemy kupić mięso na święta .
A za miesiąc wizyta u endokrynologa , jutro natomiast u psychiatry ciekawe ile za leki mi policzą bo miałam mały problem z ubezpieczeniem to znaczy podobno go nie miałam ,ale mam bo byłam w Zusie i jest ok więc nie wiem w czym problem , może w tym ,że przychodnia dane moje pomyliła :angry:
 
dzieki dziewczyny poniewaz jak mam na 6 do pracy to wstaje o 4:40 aby wzias tabletke bo przed praca jem sniadanie ale tylko 4 dni tak wstaje i sie zastanawiam czy aby jak mam 4 dni wolnego to tez musze wstawac o tej porze moj sie wkurza bo go budzi moj budzik jak mam na druga zmiane ... ehhhh
 
reklama
Dawkę dobową należy przyjmować jednorazowo rano, na czczo, co najmniej ½ godziny przed śniadaniem, z niewielką ilością płynu.

hihi no więc sam wyraz rano to raczej godziny poranne do góra 8-9 - natomiast 11 to już prawie południe :D a 13 to już wogóle nie rano hehe :p

popijam wodą mineralną nie wiedziałam nawet ,że lepiej przegotowaną teraz już będę wiedziała.

hihi oczywiście kranówą :p bo nie sprecyzowałam, o wodzie min. mi endo mówiła z tego co sobie przypominam.
 
Do góry