reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tak czy nie ?

reklama
[mention]Cytruskowo [/mention] dawaj tu testa
emoji16.png
emoji16.png
Dosłownie 15 minut temu robiony 😆
 

Załączniki

  • 20210701_082005.jpg
    20210701_082005.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 116
Mówiłam, kreska porządna! Gratuluje raz jeszcze [emoji3590][emoji3590]
Aaa niech mnie ktoś uszczypnie . 😆Teraz juz chyba mogę podziękować, dziękuję dziewczyny bardzo, jestem zachwycona tym forum znalazlam przypadkiem a jest rewelka napewno zostane na dłużej 🥰🥰
 
reklama
Aaa niech mnie ktoś uszczypnie . [emoji38]Teraz juz chyba mogę podziękować, dziękuję dziewczyny bardzo, jestem zachwycona tym forum znalazlam przypadkiem a jest rewelka napewno zostane na dłużej [emoji3059][emoji3059]

Oby ciąża się dobrze rozwijała i przyniosła Ci na świat ślicznego bobasa i żebyś Ty nie odczuwała zbytnio niedogodności ciążowych [emoji3526] ostatnio na wątkach staraczkowych i testowych taka posucha, ze aż miło było zobaczyć porządny pozytywny test ciążowy [emoji16] zrobiłaś mi poranek dziewczyno! [emoji3590]
 
Do góry