reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tak czy nie ?

reklama
Wiele kobiet na początku odczuwa lekkie bóle. Jeśli nie są bardzo silne, nie towarzysza temu inne objawy, np. plamienia to raczej nie masz się czym martwić [emoji6] nikt Ci diagnozy przez internet nie postawi.
Wiadomo o co chodzi , ja nie chce żeby ktos mi diagnozę przez internet ustalał. Bardziej sie chciałam dowiedzieć czym to jest spowodowane i czy to normalne, to moja pierwsza ciąża I jestem w tym temacie naprawdę zielona. Niestety do ginekologa uda mi sie pojsc prawdobnie dopiero za tydzień, także stad moje pytanie , bo kogo się poradzić jak nie Was kobitki. 😇😇🥰
 
Wiadomo o co chodzi , ja nie chce żeby ktos mi diagnozę przez internet ustalał. Bardziej sie chciałam dowiedzieć czym to jest spowodowane i czy to normalne, to moja pierwsza ciąża I jestem w tym temacie naprawdę zielona. Niestety do ginekologa uda mi sie pojsc prawdobnie dopiero za tydzień, także stad moje pytanie , bo kogo się poradzić jak nie Was kobitki. [emoji56][emoji56][emoji3059]

Tak jak pisałam, bardzo wiele dziewczyn zanim się dowiedziały, ze są w ciąży były pewne, ze nadchodzi miesiączka, wiec dolegliwości na początku były bardzo zbieżne. Dopóki nie pojawi się nic niepokojącego to niczym się nie martw [emoji6] na wizycie tak wcześnie może niewiele być widać i tak.
 
20210703_122058.jpg

Dzisiaj zrobilam trzeci test I tak to wygląda. Co sądzicie? 😇😇😀😀🥰🥰
 
reklama
Do góry