reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy możliwe żeby to mogła być ciąża

Nadzieja zawsze jest ale też nie ma co się nastawiać w żadną stronę tylko betę powtórzyć, a potem gin - mam też za sobą tzw. Puste jajo płodowe i też był test, 2x beta (i to taka już 3/4 tyś ) a u gina lipa więc mnie już nic nie dziwi.

Ja miałam takie krwawienie/plamienie coś co przypominało rozkręcanie się okresu. Miałam tez dość niski progesteron, a że poprzednia ciążę straciłam w 22tc ( skróciła mi się nagle szyjka - zaraz po tym jak przestałam duphaston brać ) to też ciążę miałam bardzo szybko na duphastonie i dodatkowo luteinie + Szewa
 
reklama
A no ja właśnie wiem , że nie ma co się nastawiać bo już sama mam jakieś przeczucie , że jednak nic z tego nie będzie . Okres wygląda jak by się rozkręcił na dobre . We wtorek mam ginekologa to dla świętego spokoju pójdę się zbadać a i betę też kostek powtórzę
 
Ja też miałam takie przeczucia. A potem okazywało się, że nie mam racji.
Nie wiem jak będzie u Ciebie - faktycznie nie wygląda to dobrze. Idź koniecznie się zbadaj, zrób betę (będziesz miała potwierdzenie ciąży, by w razie czego potem mieć podkładkę do darmowych badań). Mimo wszystko trzymam kciuki!
 
Ja też miałam takie przeczucia. A potem okazywało się, że nie mam racji.
Nie wiem jak będzie u Ciebie - faktycznie nie wygląda to dobrze. Idź koniecznie się zbadaj, zrób betę (będziesz miała potwierdzenie ciąży, by w razie czego potem mieć podkładkę do darmowych badań). Mimo wszystko trzymam kciuki!
Tak też właśnie zrobię , podejrzewam , że gdyby ten test wczoraj mimo okresu nie wyszedł pozytywny nie drążyłabym tego dalej , ale dla świętego spokoju wolę to sprawdzić i wiedzieć czemu to tak się podziało
 
Do góry