reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tak czy nie ?

Niestety intensywność kreski nie powie czy jest wszystko ok ponieważ nie służy do takiej oceny. Na pewno Twoje testy są pozytywne :) jeżeli chcesz potwierdzenia to zrób badanie beta hcg i powtorz po 48 h.
Trzymam kciuki ✊
źle napisałam, nie chodziło mi czy jest wszystko ok 😄 bete zrobię dopiero po niedzieli, bo jestem teraz w Turcji, a testy robiłam dzień przed wyjazdem i nawet nie miałam jak zrobić bety ☹
Dziekuje 😊 jestem nastawienia, że wszystko będzie dobrze
 
reklama
Mam pytanie, robiłam 14 dni od owulacji. Jest ok? To moja pierwsza ciąża. Dobre sa te kreseczki? Sorka za głupie pytanie 🤣
Będą z tego dzieci 👍😁
Kurczę, jak tak oglądam te Wasze blade kreseczki to mi się zawsze przypomina ten mój jeden jedyny test jaki zrobiłam, pozytywny oczywiście 👍 robiłam 4 dni po terminie miesiączki i ta druga kreska zabarwiła się praktycznie od razu. To była krecha zresztą, nie kreska 😁
Ogarnia mnie niesamowite wzruszenie, kiedy pomyślę, że ta kreseczka kopie mnie teraz radośnie w żebra 😁🥰
 
Mam pytanie, robiłam 14 dni od owulacji. Jest ok? To moja pierwsza ciąża. Dobre sa te kreseczki? Sorka za głupie pytanie [emoji1787]

Nie ma czegoś takiego jak dobre kreski w określonym dniu po owulacji [emoji6] jeśli do zagnieżdżenia dojdzie 7dpo to bladziochy mogą być już od 8-9dpo, jeśli do zagnieżdżenia dojdzie 12dpo, to w 10dpo będzie negatyw, a dopiero 13-14dpo pokaże się blada kreska.

Testem można stwierdzić czy ciąża jest czy nie [emoji39] a czy się rozwija prawidłowo w początkowym etapie robi się betę i przyrost po 48h.
 
18 dni po owulacji. Jasniutka ta kreseczka, ale może późno doszło do zagnieżdżenia [emoji1696] No i popoludniu robiony [emoji16] trzymam kciuki! Z rannego moczu będzie napewno dużo ładniejsza [emoji16] koniecznie rano się pochwał!
Aa to w takim czekam na jutro i dam znać ;) mam nadzieję że będą 2 kreseczki, bo już się troszkę nakrecilam . 😇
 
Aa to w takim czekam na jutro i dam znać ;) mam nadzieję że będą 2 kreseczki, bo już się troszkę nakrecilam . [emoji56]

Spokojnie, napewno będą. Na początku zaleca się robić test z porannego moczu, bo będzie największe stężenie hcg, a wiec i test zabarwi się nieco mocniej. W ciągu dnia sikamy, pijemy, jemy, mocz jest bardziej rozrzedzony, a wiec i beta słabiej wykrywalna. [emoji3526] a mimo to u Ciebie widać nawet z popołudniowego moczu [emoji7]
 

Załączniki

  • Screenshot_20210630-210833_My Calendar.jpg
    Screenshot_20210630-210833_My Calendar.jpg
    344,9 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Będą z tego dzieci 👍😁
Kurczę, jak tak oglądam te Wasze blade kreseczki to mi się zawsze przypomina ten mój jeden jedyny test jaki zrobiłam, pozytywny oczywiście 👍 robiłam 4 dni po terminie miesiączki i ta druga kreska zabarwiła się praktycznie od razu. To była krecha zresztą, nie kreska 😁
Ogarnia mnie niesamowite wzruszenie, kiedy pomyślę, że ta kreseczka kopie mnie teraz radośnie w żebra 😁🥰
na zdjęciu się wydają takie blade, ale pokazały się od razu 😁 na żywo są normalne 😀
 
Do góry