reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej babeczki me kochane :-D
soory ze tak od swieta tu pisze ostatnio ale jakos weny brak bo coz tu codzien pisac jak nic sie nie dzieje :no:
dzien jak codzien
bylismy na placu zabaw teraz jeszcze dzieciaki biegaja pod blokiem i zaraz do kapieli ich wolam :tak:
w poniedzialek mam pierwsza wizyte u logopedy z hania :-) ciekawe jaka pani bedzie czy jakas ok okaze sie hehe :tak:

piesek juz zakupiony :-) jade po niego 25.09. :tak:

Pati musialo byc mega smiesznie z tymi kozaczkami haha juz widze ciebie w akcji hehe z toba zawsze jest wesolo :-D:tak:

Blue super ze ciuszki dostalas jak jeszcze takie ekstra to tylko brac i sie cieszyc :happy: czekam juz tu z niecierpliwoscia na twoja dzidzie :-)

Witam nowa mamusie :-) napisz cos o sobie gdzie teraz mieszkasz w De w jakim miescie,ile masz latek itp...:-) i pisz tu w wolnej chwili z nami :-)

Jola gdzie sie zawieruszylas znowu?ß..melduj sie :tak:

Alexandra to sie narobilas dzis hehe :-p

Dobra uciekam wolac lobuzerie do domu

buziaki papa ;-)
 
reklama
czesc:)
czytam ale weny brak do pisania:(
prawie tydzien potrzebowalam zeby doprowadzic nas i mieszkanie do ladu po 5 tygodniowym urlopie.
a tak to jakos leci,kazdy dzien wyglada prawie identycznie,wszystko zalezy od stopnia marudzenia malego szkodnika.
pogoda tez nie nastraja do niczego...
tak wiec ogolnie nuuuddyy.
 
miszkamy w Hildesheim chyba nie ma nikogo z tych okolic, troche za duze te Niemcy;-) mam 26 latek skonczone niedawno:) a jestesmy tutaj od lutego...no czyli w zasadzie czas leci jak nie wiem a z jezykiem kurde ciezko. Mala poszla teraz od wrzesnia do przedszkola mam nadzieje ze mnie bedzie uczyla:)
I wieczor juz zepsuty na dzisiaj, wynajelam swoje mieszkanie w Pl i juz problemy bo nie chce zaplacic:wściekła/y:......a ja teraz z brzuchem nie mam co robic tylko jezdzic do Polski...kurde no....zdenerwowali mnie gnojki jedne.
 
miszkamy w Hildesheim chyba nie ma nikogo z tych okolic, troche za duze te Niemcy;-) mam 26 latek skonczone niedawno:) a jestesmy tutaj od lutego...no czyli w zasadzie czas leci jak nie wiem a z jezykiem kurde ciezko. Mala poszla teraz od wrzesnia do przedszkola mam nadzieje ze mnie bedzie uczyla:)
I wieczor juz zepsuty na dzisiaj, wynajelam swoje mieszkanie w Pl i juz problemy bo nie chce zaplacic:wściekła/y:......a ja teraz z brzuchem nie mam co robic tylko jezdzic do Polski...kurde no....zdenerwowali mnie gnojki jedne.

A to cie zadziwie bo mam do ciebie okolo 40 km :tak:
mieszkam w Hannoverze :tak:

wspolczuje sytuacji z mieszkaniem co za ludzie wrr...szkoda slow na takich...

Kama witaj...!! wdrazysz sie w rytm tak zawsze jest jak sie wraca z urlopu jeszcze tak dlugiego :-)

dobra ide do wyrka bo jutro jedziemy do heide parku :-)
 
Kurde chyba mi sie odpowiedz nie wyslala.
A no tak faktycznie Hanover tuz tuz:-D gdzies mi tam miglo przed oczyma ze jest ktoras z Was z Hanoveru jak podczytywalam forum:)
Ludzie okropni zalezy na kogo trafisz.
Klade sie tez spanko bo jakos dzisiaj malo spalam. Dobranoc dziewczyny,
bede tu zagladac na pewno:)
 
witajcie pozna pora...:-D

pati - chcialabym na zywca te szpileczki kuknac...ubaw musial byc po pachy,co???:-D:-D.oskarowa ex,kiedys przypelza do nas w bialych kozaczkach i lososiowych spodniach...a my z kima w ryk:szok::confused2::eek:

madzia - jestem przepracowana...zwlaszcza dzisiejszymi plotami:laugh2:...bawcie sie dobrze jutro !!!

nadiaga - rodzine z ojcowskiej strony mam w hildesheim:tak:
 
Nadiaga nasluchalam sie juz takich wlasnie opowiesci ze nie chca placic badz zdemolowali..Ja napewno podpisalabym wszystko notarialnie...i sporzadzila taka umowe ze zle bym na tym nie wyszla...teraz nie mozna ufac ludziom..trzeba sie zabezpieczac jak sie da...

Madzia udanego szalenstwa :) pewnie juz szalejecie albo w drodze jestes ;))))

A biale kozaczki bede teraz czesciej przymierzac :) daja spora dawke radosci ;)))))))))))))))))))))

Ja wlasnie ogarnelam chate,ide wlosy myc,potem porzadek w szafie z butami bo wyglada w niej jak na wysypisku smieci,noa na 15:30 umowione jestesmy z mloda do kina z kolezankami :)))

No a na wieczor jak pisalam smigam do umpeli na ploty i walke ;)
Dzis pogoda taka jakas niewyrazna ale bardzo cieplo... o jeszcze mam pranie do powieszenia ;))
Milego dnia laski...
Jolka ,Magdalena-odezwijta sie!!! :-D
Gabinia oderwij sie na chwile od pieluch i opowiadaj jak Wam zycie plynie :)
 
Czesc Laski
U mnie bez zmian,nic sie nie dzieje tylko plecy coraz bardziej bola.Jestem na etapie wielkich porzadkow.Okna juz umyte-nawet wintergarden i w moim prypadku g. to daje .Mialam nadzieje ze jak popastuje podlogi to cos sie ruszy ,ale niestety.
A podku.rwiona chodze na maksa.
Juz nawet nie odbieram telefonow od niektorych bo nie chce mi sie odpowiadac na pytania jak sie czuje itp.
Pozdrowionka
 
Witam Was Wszystkie.
Kochane mam do Was wielką prośbę proszę powiedźcie mi jak to jest z internetem w Niemczech, mój mąż tam wyjechał do pracy i napewno nie ma możliwości dostępu do neta musi więc tam kupić bezprzewodowy internet i tu jest problem czy orientujecie się może w jakichś sieciach, cenach, może WY korzystacie z takiego neta??? Stacjonarki nie może tam podłaczyć niestety:( rachunki tel. nas wykańczają :( i chciałabym mieć z nim kontakt na skeypie. Poradźcie proszę !!!!!!
 
reklama
Ewelinka niestety nie pomoge...nie orientuje sie...

Karolinka no widze dzielnie sie trzymasz :-D moze jeszcze poskaczesz ;))) Szalona!!!!

Bluetooth a jak u Ciebie???co wyczyscilas? ;)) czy moze juz?????????? :szok::-D

U nie weekend spedzony bardzo milo...najpierw bylam z mloda i kumpoela w kinie,potem na noc pojechalam do kumpeli innej i wrocilam na drugi dzien wieczorem :-D

Pogoda nawet dopisuje...Dzis mloda w przedszkolu,a potem do kolezanki zostala zabrana...na 19:00 jade ja odebrac.Chce jeszcze do Asialaden wpasc po kilka przysmakow...jadlam wczoraj fasole prazona-jak orzechy z chilli na ostro-byla mega pycha!!!! pierwszy raz w zyciu takie cos na oczy widzialam :-D

A w piatek smigamy do tesciow-bo tesciowa ma urodziny...musze cos jej kupic,ale juz koniec z kosmetykami-moze cos podpowiecie?
 
Do góry